ריצוף אבן טבעית

ריצוף אבן טבעית

ריצוף אבן טבעית הוא ריצוף מועדף הן בתוך הבתים והן מחוץ לבית וזאת לאור התכונות המיוחדות של האבן הטבעית אשר קיימת בכמה אופציות.

ריצוף חוץ 

בריצוף חוץ יוצרים שבילי גישה מהרחוב לכניסה לבית וגם לצורך הקמת שבילים בתוך הגינה. האבן הטבעית למטרה זו היא מעוגלת בגוונים בהירים כמו לבן, שמנת, אפור או אבן בזלת שחורה שהיא מחוררת. בין האבנים יוצרים משטחי בטון וכך נוצר מרקם יפהפה של משטח הריצוף.

יש אבנים שהן חלקות ואילו באחרות יש טקסטורה פנימית כמו נימים בגוון זהה או בגוון שונה.

ריצוף פנים 

ריצוף פנים הבית באבן טבעית מעניק חום בתוך הבית ומוסיף המון לתחושת המשפחתיות הנעימה. אפשר לרצף את כל הבטון המוחלק ברחבי הבית באריחים של אבן טבעית שבין הסגולות שלהן הן העובדות שהן מבודדות רעשים, עמידות מאד ושומרות הן על חום והן על קור, בהתאם לטמפרטורות בעונות השונות. 

הגוונים של המרצפות הטבעיות הן לבן, גווני שמנת שונים, אפור, חום בהיר או כהה, צהבהב וגוונים יפהפיים נוספים. 

אפשר באמצעותן גם לבצע ריצוף של המדרגות בתוך הבית לייצר מאין חיפוי באבן וגם בשטח הכניסה לבית. המראה הטבעי יוצר נראות מבריקה או מאט ומשתלב יפה מאד בקו העיצובי של הבית, למראה אלגנטי ומאד אקסקלוסיבי.

שימוש בריצוף אבן טבעית 

השימוש באופציית ריצוף זו עלתה באופן משמעותי בשנים האחרונות ואפשר לראות את אבני הריצוף הטבעי בבתים פרטים רבים, בדירות גן, דירות גג ודופלקסים בכל הארץ. 

מעצב הפנים והלקוחות חושבים יחד על הגוונים שהם הנכונים ביותר הן עבור פנים הבית והן עבור החלק החיצוני או הגג כדי ליצור הרמוניה ושלמות עיצובית. לאור המבחר הגדול, הבחירה אינה פשוטה אך תמיד מוצאים דגם.

כתוב/כתבי תגובה