חדרי שינה מעוצבים מעץ מלא – מה טווח המחירים?

חדרי שינה מעוצבים מעץ מלא – מה טווח המחירים?

חדרי שינה מעץ מלא, משרים ניחוח אחר. למרות שהיום, הרבה יעדיפו את העיצוב המינימליסטי, הקריר, לחדר השינה ההתייחסות היא שונה. ואין כמו עץ מלא כדי ליצור תחושה חמימה ואפילו עתיקה משהו.

כמובן שאפשר ליצור מעץ מלא גם מראה מודרני, את העץ אפשר לעצב בצורות וגוונים בלי סוף, אבל העץ בנוכחות שלו משרה אווירה ביתית. 

עץ מלא נחשב חומר מעולה ועמיד לאורך זמן אם שומרים עליו. כי במקרה שלא, עש ותולעי עץ עלולים לקלקל אותו לחלוטין. אבל בדיוק מהסיבה הזו הוא גם יקר מאוד. אז מה טווח המחירים לחדרי שינה מעוצבים מעץ מלא? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

חדרי שינה מעוצבים מעץ מלא:

חדרי שינה עם שילוב של עץ מלא, במיטות, בשידות שבצידי המיטה ואפילו בארונות הזזה של החדר, עם העיצוב המתאים, נראים מדהים. 

אבל את עבודת העיצוב תשאירו למעצב הפנים. המחירים של עץ מלא אינם זולים בטח ובטח אם תוסיפו על זה את מחיר העיצוב לרהיטי העץ שאתם מוסיפים לחדר השינה. כל רהיט יעלה עוד כסף.

זו הסיבה שאנחנו ממליצים בדרך כלל לא להוסיף הרבה רהיטים ולשמור על חלל גדול בחדר, ככה שגם יהיה נוח להתנהל בו וגם מבחינת הנראות שיהיה נושם. 

בפרט כאשר החלטתם לעצב את החדר בעץ מלא. התכונה של העץ, כאשר הוא בצבעו הטבעי או אפילו צבע שקרוב אליו, הוא מחשיך את הסביבה, זו בדיוק הסיבה שהוא נותן תחושה של בית, אך זה גם מכהה את האזור שמסביב. לכן, הוספה של כל פריט נוסף תגרום לחדר להרגיש חנוק משהו. 

טווח המחירים משתנה כמובן בכמות הרהיטים או פריטי העץ שאתם מכניסים לחדר ונע בין 6,000 ל- 12,000 ₪

כתוב/כתבי תגובה