הברקת מרצפות ברחובות – ללקוחות פרטיים

הבנייה האינטנסיבית בשכונות החדשות ברחובות, מובילה את בעלי הנכסים להזמין שירותי פוליש וניקיון לפני הכניסה למגורים.

היערכות לכניסה למגורים 

לאחר שנים וחודשים שבהם הוקם המבנה וכל הדירות, הדיירים עורכים את השינויים הנחוצים להם במבנה החדרים, במטבח ועוד. לאחר שכל אנשי המקצוע מסיימים את העבודות השונות שלהם הדירה נראית במצב גרוע וחייבים לבצע בה ניקיון יסודי ביותר ולאחריו תהליך של הברקת מרצפות.

את הפעולה הזו מבצעים אנשי פוליש מיומנים באמצעות ציוד חדשני המסוגל לקרצף את המרצפות בלי לגרום להן נזק. זו הסיבה שהם מתאימים את סוג הפוליש לאיכותה של המרצפת, אם מדובר במרצפות הסטנדרטיות, מרצפות שיש, קרמיקה, גרניט פורצלן וכו'. ההתאמה הזו חייבת להיות מושלמת כיוון שטיפול שגוי עלול ליצור נזקים משמעותיים למרצפות.

בחירה של חברת פוליש 

לאור זאת הלקוחות שמעוניינים לבצע פוליש ברצפה של הדירה החדשה, מוודאים עם חברים או קרובי משפחה לגבי אנשי מקצוע שביצעו עבודה זו בביתם כדי לקבל המלצות על מהות העבודה, איכותה, המחירים ההוגנים והאמינות של הצוותים.

בדקו מה מחיר ניקוי דירה באזור מגוריכם>>>

כאשר רואים שיש גם חוות דעת חיוביות באינטרנט, פונים לחברת הפוליש המומלצת ומתאמים את המועד שהוא המתאים ביותר לביצוע פרויקט זה, תוך קביעת העלויות על פי גודלה של הדירה.

לקוחות פרטיים ברחובות 

גם בדירות קיימות אשר נמכרות כדירות יד שנייה, בעלי הנכס החדשים מבצעים שיפוץ קטן או גדול ובסיומו הם מזמינים ניקיון יסודי של הבית שכולל גם הברקת פוליש. לאחר שהדירה ריקה כיוון שכל בעלי המקצוע סיימו את עבודתם, אפשר לבצע מהלך זה, לקרצף היטב את המרצפות ולהעניק לכל המרחב הדירתי נראות חדשה לחלוטין, אשר מזכירה את המראה של דירה חדשה שנבנתה ממש כעת.

כתוב/כתבי תגובה