סוגי חרקים בבית: הכירו אותם מקרוב

מקום האירוע: הבית שלכם. הארוחה: מזון, רהיטים, בגדים ובדים.

אורחים לא קרואים: תיקנים, נמלים, פרעושים, פשפשים וטרמיטים. 

התוכנית: לחיות על חשבונכם. 

 

תיקן אמריקאי

אני גר פה קרוב בפתחי הביוב ונהנה לבלות במכשירי חשמל וארונות עם לחות. פירורים ושאריות מזון הם המעדן שלי. אל תתבלבלו ביני לבין בן דודי הגרמני.

 

תיקן גרמני

האמריקאי קצת שחצן, גם אני אוהב את אותם הדברים אבל לא משוויץ. אני גר בקרטונים, עובד בלילה וחרוץ. אם אתם חושבים שאני מזיק, תכירו את פשפש המיטה. 

 

פשפש המיטה

אני סוג של דני דין. כל-כך קטן שלא רואים אותי וכשאתם ישנים אני נהנה למצוץ לכם את הדם. כדי להיפטר ממני באופן טבעי תצטרכו לארח בביתכם עכבישים ופרוקי רגליים, כך שלא נראה לי שנפרד כל כך מהר.

 

נמלים

אנחנו מותג. יש לנו מלכה וממלכה שלמה. כן, אם ראיתם אותנו בתוך צנצנת הסוכר, יש סיכוי שכבר סימנו טריטוריה במטבח שלכם, אבל הי, צריך להתפרנס ממשהו. בשונה מחברתנו הקרדית, אנחנו באמת עובדות. 

 

קרדית האבק

נכון שאני קטנה ולא רואים אותי אבל לא כל גרגר אבק אומר שזו אני. אני אוהבת חום ולחות ולכן אני בכל מקום. המעדן שלי הוא תאי עור ושיער אז אם קצת אלרגנים, יש מצב שנגסתי בכם קצת. בכל מקרה, הנזק שלי מתחוור אל מול הפרעושים והטרמיטים.

מחפשים הדברה נגד טרמיטים? אנחנו הכתובת >>>

פרעושים וטרמיטים

אנחנו הקונדסונים. אנחנו עושים שטויות ואתם נזק משני. כטרמיטים אנחנו אלופים בכרסום מוצרי עץ. כפרעושים אנחנו נהנים למצוץ דם והמחלות שלכם או של הכלב יכולות להיגרם בגללנו.  בגדול, לנו החרקים בבית אין שום בעיה אתכם, אז אנחנו לא מבינים למה לכם יש בעיה איתנו.

צריכים טיפול בטרמיטים? דברו איתנו >>>

כתוב/כתבי תגובה