יתרונות וחסרונות בניאגרה סמויה

יתרונות וחסרונות בניאגרה סמויה

איך נראה חדר השירותים שלכם? אתם חושבים על שיפוץ? החלפה של הכלים הסניטריים? כדאי מאוד להכיר את שפע החידושים וההתפתחויות שקיימות בענף. כי את האסלה המוכרת והוותיקה מחליפות כיום אסלות תלויות ומעוצבות, ואילו את הניאגרה המגושמת שהייתה תלויה בעבר בכל חדר שירותים, מחליפה היום ניאגרה סמויה. ניאגרה שמותקנת בעובי הקיר ומשם ממלאה את התפקיד שלה.

מוצר חדשני עם מעלות וחסרונות

אמנם ניאגרה סמויה היא מוצר חדשני ביחס לניאגרה הגלויה. אך יש לה גם חסרונות לצד היתרונות הבולטים שלה. כך שלא תמיד יומלץ על בחירת ניאגרה סמויה. הבה ונבין מהם היתרונות של הניאגרה הסמויה, וכן מהן החסרונות שלה.

היתרונות –

היתרון הראשון והבולט מכולם הוא המראה של חדר השירותים כאשר מותקנת בו ניאגרה סמויה. המראה נקי ונעים יותר. אין בליטה מיושנת מחומר פלסטי גס. כמו כן יש לציין כי מבחינת הניקיון של חדר השירותים, ניאגרה סמויה נחשבת למועילה, כיוון שיש פחות אובייקטים בחדר שעלולים להתלכלך או לצבור אבק.

החסרונות –

החסרונות של הניאגרה הסמויה קשורים בעיקר לפן ההתקנה והאחזקה. ראשית התקנה של ניאגרה סמויה מצריכה חציבה בקיר, או לחילופין קיבוע ובניית קיר מתאים לאחר התקנת הניאגרה. כך שאם לא מדובר על שיפוץ רציני או על בניה מחדש, התקנת ניאגרה סמויה לא תהיה אפשרית. ועוד, בכל מקרה של תקלה הדבר עלול להיות כרוך בעבודה רבה וגם במחיר יקר. שכן הגישה לניאגרה הסמויה וכן ביצוע תיקון אסלה סמויה עשויים להיות מורכבים יותר מאשר בניאגרה רגילה.

מה כדאי לעשות?

אם אתם משפצים את השירותים ורוצים לבחור ניאגרה סמויה, כדאי לשקול את כל הנתונים ולקבל את כל המידע הנחוץ מאנשי מקצוע שבקיאים בעניין. במציאות הנוכחית אנשים רבים אינם נרתעים מהתקנת ניאגרה סמויה תוצרת חברה טובה ובעלת מוניטין בתחום. הניאגרות הללו אכן מוכיחות את עצמן בשטח והן ממלאות את תפקידן כראוי לאורך זמן וללא תקלות. כאשר מתרחשת תקלה אכן אין מנוס כי אם לפנות אל איש מקצוע. הדבר אמנם עלול להיות מורכב, אבל בסופו של דבר היתרונות בהחלט מצדיקים את זה.

כתוב/כתבי תגובה