תקנות מיסוי מקרקעין – הדברים החשובים שחייבים להכיר

מיסוי מקרקעין הוא נושא מורכב. חשוב להבין את סוגי המיסים השונים המוחלים על עסקאות מקרקעין. תקנות מיסוי מקרקעין משתנות כל הזמן וחשוב לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן להישאר מעודכנים בשינויים האחרונים.

להלן כמה מסוגי המס הנפוצים ביותר החלים על עסקאות מקרקעין:

1) מס העברת מקרקעין (RENTA)

2) מס ערך מוסף מקרקעין (REVAT)

3) ארנונה

4) מס העברת רכוש (PATTA)

כלל עסקאות הנדל”ן שקורות בארת הן עסקאות מגוונות מאוד וכוללות בין היתר עסקאות של רכישה או עסקאות מכירה על זכויות מקרקעין לרבות דירות למגורים, בתים פרטיים, מגרשים שמיעודים למטרות שונות, לדוגמא:

שטחים חקלאים, מתחמים מסחריים, מבנים של משרדים, ועוד כל מיני עסקאות נדל”ן שונות.

הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת על עסקאות אלה שאמורות לקרות תמיד תחול עליהן חובת תשלום מס רכישה ומס שבח.

עורך דין מיסוי מקרקעין

מרבית האנשים נכנסים ללחץ כאשר הם שומעים את צמד המילים ‘מיסוי מקרקעין’ ואפילו עוד יותר כאשר מדובר על אינטראקציה מול רשויות המס.

אם אתם חוששים אתם יכולים להרגע. אם אתם נעזרים בשירותיו של עורך דין מיסוי מקרקעין ובפרט על תקנות מיסוי מקרקעין, עורך דין מקצועי ובעל ניסיון תוכלו להיות בטוחים וסמוכים שכל הסוגיות מטופלות, ובמיוחד בכל ההיבט של המיסוי.

חשוב מאוד להבין כי כמו מרבית תחומי המיסים ובמיוחד בכל מה שקשור לנדל”ן ישנן מורכיבות שונות בין כל עסקה ועסקה, זכרו שישנן מדרגות מס מגוונות ודרכים שונות ויצירתיות להתמודד עמן.

אם אתם לא מכירים את עולם תקנות מיסוי המקרקעין ומתקשים להתמודד עם כל עולם המקרקעין אל תחששו ליצור קשר עם עורך דין למיסוי מקרקעין שינהל עבורכם את כל הפרטים שאתם לא מכירים ולא יודעים איך להתמודד איתן.

כתוב/כתבי תגובה