הדלקת דוד כשאתם לא בבית? זה אפשרי

הדלקת דוד כשאתם לא בבית? זה אפשרי

כולנו מחכים למקלחת החמה בסוף יום עבודה ארוך ומתיש אך כמה זה מתסכל לחזור הביתה ולגלות כי המים כלל לא חמים והמקלחת תאלץ לחכות לנו. פעם זה היה רק חלום לחשוב שניתן לדליק את הדוד כאשר אנו לא בבית אך מה אם נספר לכם כי החלום הזה הפך למציאות? כיום ישנן מספר שיטות אשר מאפשרות לכם להדליק את הדוד בעזרת לא אחר מהטלפון הנייד שלכם.

כל הדרכים להדליק את הדוד מחוץ לבית

יצאתם מהבית ונזכרתם כי שכחתם להדליק דוד? לא נורא, כיום אתם יכולים להדליק את הדוד גם ממקום העבודה שלכם, מהבית של החברה ואפילו מעיר אחרת וכל זאת בעזרת הסמארטפון הפרטי שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לקנות מתג דוד חכם ובעזרת אפליקציה ייחודית לחבר אותו לסמארטפון. כעת עליכם להיכנס לאפליקציה ופשוט לבחור האם אתם רוצים להדליק או לכבות את הדוד.

את האפליקציה ניתן להתקין לכל אחד מבני המשפחה כך שכל אחד פשוט יוכל לחמם לעצמו את המים עוד קודם שהוא מגיע הביתה. כמו כן, ניתן ליצר טיימר קבוע מראש אשר יכבה או ידליק את הדוד באופן אוטומטי וכך למנוע צריכת חמל גבוהה במקרה ששכחתם לבצע כיבוי.

הבחירה במתג חכם

הדוד הוא אחד ממוצרי החשמל שצורך את החשמל הרב ביותר בבית ולכן כל פעם שאנו שוכחים לכבות אותו חשבון החשמל שלנו עלול לעלות פלאים. זוהי רק אחת מהסיבות בגללן כדאי לעבור היום אל מפסק חכם לדוד אשר מאפשר לכם שליטה מלאה על כל מה שקורה עם הדוד גם כאשר אתם לא בבית. ניתן להתאים אותו לכל סוגי הדוד הקיימים כך שגם אתם תוכלו ליהנות ממים חמים גם אם שכחתם להדליק את הדוד היום בבוקר.

כתוב/כתבי תגובה