ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה – מה זה אומר?

ניקוי חלונות בגובה

עבודה בגובה מצריכה שימוש בשימוש חדשניות אשר פועלות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. כאשר עובדים בגובה התנאים הסביבתיים משתנים ולכן המומחים חיפשו דרכים יעילות אשר יאפשרו לבצע את עבודת הניקיון באופן מוקפד ועם זאת במהירות, קראו בהרחבה.

אוסמוזה הפוכה 

אוסמוזה הפוכה היא שיטה כימית אשר נעזרים בה ברבדים שונים של פעילות עם מים כדי לסנן ולהשביח אותם. בתחום ניקיון החלונות בגובה רב, שיטה זו מסייעת לבצע את התזת המים על פני כל השטח וכך תוך פרק זמן קצר כל שטחו של החלון נקי.

העובדים משתמשים בזרנוק מים אשר פועל תחת לחץ ומשפריץ בעדינות את המים על החלון. הדבר מתבצע בעדינות, כדי לא לפגום בחלון עקב לחץ מים חזק מדי.

לאחר שכל הלכלוך הוסר מהחלון, נותר לעובדים לבדוק היכן נותר לכלוך קשה ולנקות אותו. לאחר מכן הם מנקים תוך שימוש בחומר ניקוי בטיב מעולה את כל שטח החלון בעזרת מוט טלסקופי, אשר מסייע להם להגיע לכל נקודה במרחב. 

שיטות חדשניות לשימוש בגובה רב

שיטת האוסמוזה ההפוכה יצרה התנהלות קלה הרבה יותר בעת ביצוע פרויקטים של ניקוי חלונות מקצועי, פנלים או קירות מסך ולכן השימוש בה גובר משנה לשנה.

אפשר לראות את רמת האפקטיביות הגבוהה של צחצוח החלונות כאשר משתמשים בשיטה זו, הניקיון נשאר לאורך זמן וכך אפשר ליהנות מחלונות נקיים, דבר שמוסיף המון להתנהלות היום יומית בכל משרד או דירה אשר ממוקמים במקומי המגדלים.

הנוף שלא ראו מעולם

כאשר החלונות נקיים, הדיירים ועובדי המשרדים נהנים מהנוף המרוחק, פתאום הם שמים לב לבניינים חדשים שצצו בשנה האחרונה, לפארקים חדשים, חניונים, הטיילת ליד הים ואין ספור מקומות מטופחים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לעובדים ולעובדות לחגים עם תרומה לקהילה
חג הפסח ידוע באוכל ובמסורות שלו. השנה אנחנו הולכים להעניק לעובדים מתנה ייחודית. ניצור מתנה לפסח...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
איך לעצב את הדירה החדשה שלכם?
אם אתם מתכננים לעצב את הדירה החדשה שלכם, כדאי לשקול את הטיפים והטריקים הבאים. עיצוב הדירה החדשה שלכם...
קרא עוד »
אוק 29, 2022
איך תתאימו את הריהוט הנכון לביתכם
בכל בית יש ריהוט אשר נועד לשרת את הדיירים בחיי היומיום, להעניק להם תחושות נוחיות ונעימות, ולאפשר...
קרא עוד »
מאי 02, 2021