מהו שירות סיוד גגות?

מהו שירות סיוד גגות?

משמעותו המונח סיוד גגות הוא בעצם יצירת שכבה חלקה מעל לגג, שייתכן ועבר זיפות או איטום מסוגים שוניםשל . הסיוד מעניק לגג מראה חלק ואסתטי יותר ומביא איתו יתרונות נוספים.

הגנה מפגי מזג אוויר

סיוד הגג יוצר שכבה חוצצת בין הזפת ובין קרני שמש או גשם. מגע ישיר של קרני שמש בזפת יכול להביא להמסתה, ושכבה נוספת מעל הזפת תמנע מצב כזה, קראו עוד בלינק זה. בנוסף, הסיוד מביא איתו צבע לבן, שאינו 'בולע' את קרני השמש ולכן אינו מוליך חום לתוך חלל המגורים.

בידוד חלל המגורים

החום בקיץ של האקלים הארצישראלי חודר היטב לתוך חללי המגורים שמתחת לשכבת הגג. הסיוד יוצר שכבה לבנה שאינה 'בולעת' את קרני השמש ולכן אינה מוליכה את החום לתוך חלל המגורים. שכבה זו יוצרת בידוד חוצץ ולאחר סיוד גג ניתן להרגיש הקלה משמעותית בעומס החום בתוך חלל המגורים.

חיסכון כספי

עם הבידוד והטמפרטורות הנעימות יותר בבית – פוחת הצורך במזגן לקירור חלל המגורים. כתוצאה מכך, עשוי חשבון החשמל של בתים בעלי בידוד להיות נמוכים בהרבה מבתים ללא שכבת סיוד בגג.

סיוד מידי תקופה

עם כל היתרונות שיש בסיוד גגות – מומלץ להקפיד לבצע סיוד גג איכותי מידי תקופה. נזקי אקלים ומפגעים שונים עלולים לחבל באיכותו לאורך זמן רב, ו לכן יש לחזור ולסייד את הגג על מנת לשמור היטב על המראה הנקי והבידוד.

איכות היא שם המשחק

אל תתפשרו על בעל מקצוע איכותי: לצורך סיוד הגג מומלץ לקחת את שירותם של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום. אל תתביישו לבקש המלצות וכן להיעזר בחברים שעשו גם הם סיוד גג על מנת לקבל שירות סיוד גגות איכותי וטוב בעל עמידות לאורך זמן.

התפשרות על בעלי מקצוע בינוניים עלולה לעלות לכם בהוצאות נוספות של תיקונים, ליקויים שונים עוגמת נפש. בעלי מקצוע איכותיים עם ניסיון רב של שירות סיוד גגות יוכלו להעניק לכם ביצוע עם איכות ללא פשרות, ולתת לכם שקט נפשי כשאתם יודעים שהעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר.

כתוב/כתבי תגובה