נרות ריחניים – פינוק לגוף ולנפש

נרות ריחניים – פינוק לגוף ולנפש

ריח נעים עושה טוב לנשמה ומוסיף מאוד לחלל בו הוא מופץ. מעבר להיותו הסוואה לריחות רעים קיימים הוא, כשלעצמו, מוסיף רוגע ושלווה ותורם לאוויר הקיימת בכל סיטואציה ומצב. בוודאי, כאשר רוצים באינטימיות בעת מפגשים פרטיים, חברתיים או אפילו עסקיים. בנוסף, נעים מאוד להיכנס לתוך בית עם ריח נעים. לא בכל בית ובכל עת ניתן להעמיד עציץ או אגרטל ריחני אבל נרות ריחניים ניתן, בהחלט, להניח בחללים שונים. הריח העדין מחזיק מעמד שעות ארוכות, ולעיתים, מספר ימים ומשרה את הרוגע הנדרש.

סיטואציות שונות ומגוון נרות

נרות ריחניים נדרשים מאוד בחדר ספא ומסאז', בחדרי רחצה ושירותים ועוד. מקובל להניח אותם בסלון שהוא  החדר הייצוגי בבית שאליו מגיעים האורחים, וכמובן, בחדרי שינה של הורים, ילדים, בחדרי משפחה ועוד. ניתן למצוא נרות המגיעים במגוון כלים העשויים מחומרים שונים ביניהם זכוכית, קרמיקה, בטון וכדומה. כלי הקיבול של הנרות הם בגדלים במידות ובצורות גיאומטריות שונות. הריחות מופצים במספר דרכים. אחת מהן על ידי פתילים בעת הדלקתם.  ניתן למצוא נרות בעלי שני פתילים אשר מפיצים את הריחות ביתר אינטנסיביות.

הפצה עם מקלות נדיפים

קיימים בקבוקונים המכילים ריחות של תמציות ורדים\ פטצ'ולי עלי דפנה, תה ירוק ג'ינסאנג בשילוב לימוניות עצי מאצ'ה ועוד. הריח נידף מהם באמצעות מקלות סופגים נדיפים המשחררים אותם באיטיות. מומלץ לרכוש נרות ריחניים ממשווק אשר ברשותו מבחר רב של נרות המאפשר גמישות בבחירה. ניתן לבחור במספר סוגי ריחות ולהשתמש בהם בהזדמנויות ובעונות שונות ועוד, ולשדרג את האווירה עם כריות מעוצבות. המחירים של מוצרים אלו נוחים לכל כיס ותרומתם לגוף ולנפש רבים, כך, שההוצאה משתלמת מאוד. ניתן להיכנס לאתר של המשווק, לבחור את המוצרים הרצויים, להזמין, לשלם בצורה מאובטחת ולקבל במשלוח עד לבית. 

כתוב/כתבי תגובה