איטום חדרים רטובים – המדריך המלא

איטום חדרים רטובים – המדריך המלא

אולי תתפלאו לדעת, אך בכל מבנה באשר הוא, קיימים חללים רטובים, בין אם מדובר בבית בו מתגוררים אנשים, בין אם מדובר במבנים ציבוריים, ואחרון אחרון חביב – מבנים תעשייתיים. כאן נכתוב על איטום חדרים רטובים – המדריך המלא.

מהו איטום חדרים רטובים?

כאשר אנו מדברים על איטום חדרים רטובים, הכוונה היא למקומות בהם תמיד יש מים. למשל איטום חדר האמבטיה, איטום של חדר השירותים, וכמובן מטבחים שהרי לא מן הנמנע שהם יהיו לחים בשל עבודות הכנת האוכל.

מניעת חדירת מים   

אכן יש למנוע חדירת מים ממקור כלשהו, שכן המים יכולים גם לזרום לשאר החללים.

למה זה גורם?

חדרים רטובים לעיתים רבות נמצא בהם עובש, עובש זה פוגע בבריאות שלנו ולכן יש להיפטר ממנו כמה שיותר מוקדם. מסיבה זו, מצאו חברת איטום אשר תבצע את המשימה מתוך מקצועיות ומיומנות.

מידע מקיף על איטום מפני רטיבות

חשוב למצוא אתרים ברשת של קבלני איטום. היכנסו לאתר ובדקו האם יש בו המלצות של לקוחות קודמים. רצוי גם ליצור קשר עם מנהל העסק, ולשאול שאלות לגיטימיות, ואתם גם מצפים לתשובה. חברה מובילה בתחום תספק לכם את כל הידע הנדרש לכם בתשתיות, אילו חומרי איטום מומלצים, כיצד מתאימים את האיטום למצבו של הגג, באיזה אופן אוטמים חדרים רטובים.

אילו חומרי איטום קיימים?

כאן נכתוב בקצרה את כמה מחומרי האיטום הטובים ביותר: ספירגום B-412 ישראל, מאסטר פלקס ישראל, נאפופלקס פרופיטק1 תוצרת MC BAUCHEMIE, גרמניה. נאפופלקס פרופיטק 2, תוצרתMC BAUCHEMIE גרמניה, מסטיגום ספיד ישראל, ויש עוד.

אולם אין זהו המקום להסביר על כל אחד מהם, ולמה הוא משמש, כלומר האם הוא חומר האיטום הנכון? על שאלה זו יענו לכם אנשי מקצוע.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר bitumany

כתוב/כתבי תגובה