העברת דירה אגב גירושין

זהו סיפור קצר על אדם שקנה דירה חדשה ועבר לגור בה, אולם הוא לא היה מרוצה מהדירה כי היא הייתה קטנה מדי עבור שניהם. אז הוא ביקש מאשתו לעבור ולתת לו לעבור לגור. גירושין הוא תהליך מורכב וקשה להבין מה צריך לקרות אחר כך. במהלך גירושין עיקר ההתמקדות היא בנושאים פיננסיים ולכן חשוב שיהיה לכם מושג איך ייראה העתיד שלכם. מעבר דירה במהלך גירושין יכול להיות מסובך בגלל סוגים שונים של הסכמי ממון, כמו גם סוגים שונים של בעלות על נכס. מאמר זה נועד לספק מידע בסיסי על התהליך וכיצד יש לטפל בו.

למידע על הסכם ממון על דירה >>>

העברת דירה אגב גירושין – עושים זאת בהצלחה

הגירושים הם תקופה לחוצה מאוד עבור כל המשפחה. זה יכול להיות אפילו יותר קשה כאשר הצדדים אינם מסוגלים לחיות יחד יותר. לפיכך, חשוב לעבור דירה כמה שיותר מהר ולהיפטר מכל הבלגן כדי שהדברים יישארו מסודרים.

תהליך הגירושין הוא תהליך מאוד רגשי, במיוחד עבור ילדים. ילדים מרגישים לעתים קרובות שהם אינם שייכים יותר לחיים של הוריהם, ומתחילים לפקפק בזהותם שלהם. הם עשויים גם להרגיש שהוריהם אינם שם עבורם, אלא מרוכזים רק בעצמם. זו הסיבה שכל כך חשוב שילדים יוכלו למצוא סביבה ביתית דומה שבה הם מרגישים שייכים. 

עוברים את ההליך כולו בחוכמה

תהליך הגירושין הוא תהליך מורכב. זה יכול להיות רגשי ומלחיץ עבור שני הצדדים. אמנם יש כמה פתרונות שיכולים לעזור, אבל לא תמיד ניתן לעבור דירה במהלך הליך הגירושין. הרעיון של מעבר דירה במהלך גירושין הוא למנוע אי הבנות בין בני הזוג. הדבר החשוב ביותר שיש לשים לב אליו לגבי גירושין הוא שהרכוש שבבעלותך אינו נחשב כחלק מרכוש הנישואין. המשמעות היא שאם אדם אחד ירצה למכור את דירתו, הוא יצטרך לשלם עבורה במלואה. כך תבצעו העברת דירה אגב גירושין בהצלחה.

צרו קשר עם עורך דין הסכם ממון >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דלתות יוקרה: כך תחליט אם הן מתאימות לך
דלתות יוקרה, בעלות האומנות ללא רבב והעיצובים המושכים את העין, הן לא רק אלמנטים פונקציונליים אלא...
קרא עוד »
מרץ 18, 2024
עיצוב מסעדות על ידי מעצב פנים מומחה
אם תמיד חלמתם לפתוח מסעדה והרגע הזה הגיע או הולך להגיע בקרוב מאוד – הרי שאתם חייבים להכין את הרעיון...
קרא עוד »
יול 05, 2019
ידיות פרזול – למה צריך לשים לב כשרוכשים ידיות?
הרבה פעמים נדמה לנו שידיות הן פריט שכל מה שאנחנו צריכים לבדוק לגביהן, זו את היכולת לפתוח ולסגור. זה...
קרא עוד »
יונ 30, 2022