כל היתרונות בשדרוג דירת קבלן

כל היתרונות בשדרוג דירת קבלן

דירות קבלן מתוכננות מראש בנראות מסוימת אשר לא תמיד היא מתאימה לכל משפחה. כאשר קונים דירה בשלבי הבנייה, יש די זמן לחשוב על השינויים ועל ההתאמות שכדאי לבצע בדירה.

רכישת דירה מקבלן

בעת קנית דירה מקבלן אין אפשרות לגעת במעטפת ובקירות התומכים אך בכל החלל הפנימי אפשר לתכנן שינויים רבים.

הרעיונות הם מקוריים ורבים. דבר שחשוב למשפחה אחת אינו חשוב למשפחה אחרת ולכן הצורך בהתאמות הוא אינדיבידואלי.

ככל שמקדימים בקבלת ההחלטות ומיידעים את הקבלן, העובדים יכולים להימנע מביצוע פעולות שאינן נדרשות כמו ביטול הצורך בבניית קיר בין הסלון למטבח או בין חדר האמבטיה למרפסת השירות, קראו עוד בנושא. גם אם קיים רצון להוסיף קיר חשוב להחליט על כך מראש.

כשההחלטות מתקבלות מראש, הדבר חוסך כסף כיוון שהעלות של כל שינוי כרוכה בתשלום נכבד לקבלן המבצע.

ביצוע שינויים בדירת קבלן

לקוחות רבים מעוניינים שהשטח המשפחתי הכולל את חדר המגורים, פינת האוכל והמטבח יהיה יחידה אחת ולכן אם קיימים ביניהם קירות או מחיצות, הם מבקשים לבטל אותם. פעולה זו יוצרת מרחב גדול מאד בחלל הפנימי של הבית, דבר המעניק אפשרויות רבות יותר לעיצוב השטח והנראות של המקום נראית הרבה יותר גדולה מגודלו במציאות.

בדירות שבהן חדרי האמבטיה קטנים יחסית, אפשר לצרף לשטחם את מרפסת השירות (קראו גם על עיצוב גינה פרטית) וכך ליצור שטח רחב ונוח יותר לשימוש היום יומי ומכונת הכביסה ומייבש הכביסה יתפסו רק שטח קטן בתחום זה.

דיירים רבים רוכשים דירת חמישה חדרים עקב שטחה הגדול אך הם זקוקים רק לארבעה חדרים. לכן הם מוותרים על חדר אחד ומצרפים את שטחו לטובת הגדלת חדר אחד, הגדלת הסלון או פינת האוכל וזאת בהתאם למיקומו בדירה.

מעצב פנים

מעצבי הפנים המיומנים והמנוסים מקבלים מהלקוחות את הצורך והרצון שלהם ובהתאם לכך הם מציעים אין ספור אפשרויות של שינויים אשר מתאימים לכל משפחה והם זורמים עם הרעיון כדי לנתב אותו לטובת חיים הרבה יותר נעימים בעתיד.

אין ספק שהשדרוג בדירת קבלן משפר מאד את איכות החיים לקונים.

כתוב/כתבי תגובה