מברגות גבס

מברגות גבס

אנשי מקצוע העוסקים בתחום הגבס רוכשים מברגות ייעודיות המותאמות לעבודות עם גבס. זאת לאור העובדה שמדובר במשטחים אשר אינם יציבים וחזקים כמו משטחי עץ או אלומיניום ולכן יש לדעת כיצד לבצע עבודות עם גבס בלי לשבור אותו.

מברגות גבס 

יצרנים שונים מייצרים מברגות גבס (ראו גם מברגה אימפקט), רובן בטיב מעולה, איכותיות המסוגלות לתת שירות לאורך זמן. אנשי המקצוע בוחנים את ההבדלים בין הדגמים השונים ורוכשים את הדגם המתאים ביותר לאופי עבודתם ולכמות הפרויקטים.

ככל שמדובר בעבודה מאסיבית וסיזיפית בכל יום, כך חשוב לרכוש מכשור עמיד ואיכותי יותר כך אפשר יהיה לסמוך על המוצר ולבצע אתו את כל העבודה הנדרשת. 

תכונות בסיסיות של מברגות גבס 

מברגות הגבס מתאימות גם לעבודה עם איסכורית, בכל אחת קיימים מעצור מתכוונן ומצמד כדי לבצע את העבודה כראוי ובהתאם לנתונים בשטח.

רצוי לרכוש מברגות גבס אשר יש בהן חיבור לחשמל ושלא תהיינה חזקות מדי לאור העובדה שמדובר בגבס אשר עלול להיפגם.

מברגות הגבס ערוכות לביצוע בעיצוב ארגונומי, משקלן נמוך והן בעלות יכולת להבריג ברגים רבים למשטח בזה אחר זה ובמהירות גבוהה. זהו נתון חשוב מאד כיוון שבזכות המסוגלות של המברגות אפשר לבצע עבודות באופן יעיל מאד במרחב גדול, תוך פרקי זמן קצרים מאד. 

סוגים שונים של מברגות גבס 

אפשר לרכוש מברגות גבס נטענות בעלות שתי סוללות ליתיום של שני אמפר, ראו כאן https://www.z-tools.co.il/category.asp?CatID=2922. יכולות ההטענה בדגמים הללו הן גבוהות מאד כך שאפשר לבצע הטענה מהירה ולשוב לעבודה השוטפת. בחלק מהדגמים קיים ויסות אלקטרוני להברגת 6 M וידית גומי המאפשרת אחיזה נוחה וקלה. 

לקוח המעוניין בכך, יכול לרכוש בנפרד את גוף המברגה בלבד ללא מטען וללא סוללות.

יתרונות של מברגות גבס

מברגות הגבס הן פריצת דרך עבור מי שעוסק בתחום השיפוצים ובתחום התקנת קירות גבס. המברגות הללו הפכו את העבודה לקלה הרבה יותר כיוון שהמברגה מבריגה את הברגים במהירות עצומה. היעילות והזריזות יוצרות  לא אחת מצבים שהעבודה מסתיימת יום או יומיים לפני מועד המסירה שתוכנן ולכן כל אנשי המקצוע רוכשים אותן.

כתוב/כתבי תגובה