מה כולל בדק בית?

מה כולל בדק בית?

כאשר או מתכוונים לרכוש דירה או בית פרטי אנו מבצעים בעצם את העסקה הגדולה ביותר בחיינו – כך לפחות אצל מרבית האנשים. קניית דירה חדשה מקבלן או דירת יד שנייה דורשת לא מעט, החל מגיוס הון עצמי ולקיחת משכנתא עד לביצוע בדק בית שנועד לבחון את הדירה ולספק דוח אודות ליקויים ותיקונים שיש לבצע במבנה, כמו גם שבדק בית יספק דיווח אודות מצב המבנה וכולי. קראו על בדק בית לדירה יד שנייה באתר רימון הנדסה.

אבל מה כולל בדק בית?

בתחילה חשוב לדעת שבדק בית מתבצע על ידי מומחים בתחום שהם גם הנדסאים ואדריכלים ומומחים בתחום הבנייה. המטרה של בדק בית היא לבחון ליקויים במבנה כמו ליקויים באיטום או בגג, ליקויים בצנרות או חוסר התאמה של הבניה לתוכנית הבנייה ושאר ליקויי בניה שנחשבים נפוצים וכאלה שיכולים להופיע לאחר בניית מבנה חדש או במבנה קיים משמע: יד שנייה. 

בדק בית מקצועי יכלול סקירה של בעיות במבנה ויספק דיווח מפורט אודות ליקויים – גם במקרים של רצון לרכוש דירה או מבנה – וגם במקרים שיש צורך בחוות דעת משפטית. 

בין היתר המומחים ידעו לספק חוות דעת מקצועית שתעזור לדרוש תיקונים מקבלן או מבעלי הנכס שאתם רוצים לקנות, כמו גם שחוות דעת מקצועית תעזור עבור מקח בינכם לבין מי שמוכר דירה או בית פרטי. 

לסיכום כדי שתוכלו לבצע עסקאות טובות או להנות משקט נפשי כאשר רוכשים דירה יד שתיים או דירה ובית מקבלן – חשוב לבחור מומחה בבדק בית שהוא גם מהנדס לבדק בית מנוסה וחבר בכל הועדות החשובות בתחום הבנייה. כך תוכלו למנוע מפחי נפש ולחיות או לעבוד במרחב תקין ונוח ללא הוצאות גדולות בהמשך

כתוב/כתבי תגובה