הדברה בחיפה – ירוקה, ביולוגית או כימית?

הדברה בחיפה – ירוקה, ביולוגית או כימית?

התרגשה עליכם מתקפת חרקים? מעופפים? מכרסמים? אתם צרכים הדברה בחיפה? לפני שתזמינו את שירותי ההדברה כדאי להכיר קצת את סוגי ההדברות השונות.

הדברה בחיפה – אופני ההדברה השונים

הדברה ירוקה – בדומה להדברה אורגנית היא אמנם מתבצעת על ידי חומרים אורגנים אך מסוגים שונים. להדברה ירוקה מעלות רבות. בניגוד לשאר ההדברות בהם עליכם לטרוח בפינוי השטח, בהדברה ירוקה אתם חוסכים את המאמץ הזה. כמו כן הדברה זו אינה מביאה בעקבותיה תופעות לוואי שונות העלולות לפגוע בכם ובבריאותכם. 

הכינוי הדברה ירוקה חיפה הוא לא בכדי. החומרים המשמשים בהדברה זו הם חומרים השומרים ומגנים על הסביבה שלנו, אינה קוטלת צמחים וכדו', כמו כן היא לא מזיקה לבריאות בעלי החיים בסביבה.

הדברה ביולוגית – בהדברה זו אנחנו בעצם קוטלים חרק אחד על ידי חרק אחר. דוגמא ידועה היא חתול ועכבר, כשאתם מכניסים חתול לביתכם אתם יודעים שהסרתם מליבכם את דאגת העכברים והחולדות. הדברה ביולוגית תתבצע בדרך כלל בחקלאות. על מנת למנוע התפתחות של קיני יתושים במאגרי מים, מכניסים דגי גמבוזיה למאגרים והם כבר עושים בשבילכם את העבודה.

הדברה כימית – אופן ההדברה הנפוץ ביותר. הוא על ידי ריסוס רעלים שונים או פיתיונות ג'ל, המגרים את החרקים וקוטלים אותם. בהדברה זו עלינו להישמר מתופעות לוואי שונות ומשאיפת אדים רעילים. כמו כן הכניסה לבית לאחר ההדברה תיאסר לזמן מסוים. הדברה זו היא ההדברה הקלה ביותר והנפוצה ביותר גם בגלל המחיר שלה.

בכל הדברה שתבחרו להזמין לביצוע הדברה בחיפה, חשוב לזכור כי יש לבדוק האם יש למדביר את הרישיונות המתאימים מהמשרדים הממשלתיים השונים ואת ניסיונו בתחום, על מנת לקבל את השירות הטוב והבטוח ביותר. 

כתוב/כתבי תגובה