אילו סוגי מפיצי ריח לבית יש?

אילו סוגי מפיצי ריח לבית יש?

אם בא לכם להיכנס כל יום הביתה ולהרגיש כמו בספא, כדאי שתרכשו לעצמכם מפיץ ריח לבית שיפזר ניחוח נעים ומרגיע בכל החלל. גם אם אינכם מעוניינים בריח סבוני ומרגיע כמו שיש בספא יוקרתי, תוכלו למצוא מגוון גדול של ניחוחות מיוחדים שיכניסו את הטבע לביתכם, או שפשוט תוכלו ליהנות מריח של בושם אלגנטי ומתקתק בדיוק כמו שאתם אוהבים.

כיום קיים היצע גדול ומגוון של מפיצי ריח לבית, לכן כדאי להכיר את הסוגים השונים שיש כדי לדעת מה לבחור.

סוגים של מפיצי ריח לבית

  • מפיצי ריח על סוללות – אילו מפיצי הריח הסטנדרטיים והאהובים ביותר, כיוון שניתן לתלות או להניח אותם באזורים שונים בבית ללא תלות במקור חשמל. מפיצי הריח הללו פועלים על סוללות, ויש בהם ווסת עוצמה וזמן באמצעותו ניתן לשלוט על כמות הריח שיופץ.
  • מפיצי ריח חשמליים – מדובר על מפיצי ריח מעט יותר משוכללים, כיוון שהפעולה שלהם מתבצעת באמצעות חיבור למקור חשמל. מפיצים אלו הינם חזקים יותר מבחינת עוצמת הריח, ולכן לרוב הם יתאימו לבתים וחללים גדולים מעל 100 מ"ר. לרוב מפיץ ריח חשמלי פועל על בסיס של תמציות שמנים בעלי ניחוחות מיוחדים, כך שהריח נשאר באוויר למשך זמן רב יותר לעומת מפיץ ריח ספריי.
  • מפיץ ריח מקלות – מפיץ ריח לבית קטן וקומפקטי, המפיץ את הניחוח באמצעות מקלות עץ הנמצאים בתוכו. זהו מפיץ דקורטיבי ולכן מומלץ להצבה בחללים קטנים כמו חדרי שירותים, חדרי שינה וכו'.
  • פנינים ריחניים – כדוריות קטנות של ריח המגיעות במארז סגור עם פתחים קטנים, כך שניחוח עדין ונעים מופץ באופן קבוע היכן שמחליטים למקם אותן.

איזה מפיץ ריח לבית מתאים לכם?

כיוון שישנם סוגים שונים של מפיצי ריח, הבחירה במפיץ ריח מתאים לבית צריכה להיות על פי העדפות והצרכים האישיים של כל בית ומשפחה. בקרו באתר של בריזה מפיצי ריח כדי להתרשם.

כתוב/כתבי תגובה