חיפוי קירות חדר שינה

בעבר קיר היה קיר. חומר הגלם בו השתמשנו לבניית הקיר, בין אם מדובר בעץ, גבס, בלוקים או בטון היה נשאר כך והמקסימום היה טיוח של הקיר וצביעתו בצבע המועדף עלינו. היום אין מעצב פנים שלא חושב על האפשרות של חיפוי קירות פנים וכיצד הוא יכול לבוא לידי ביטוי בעיצוב הפנימי של הבית. באמצעות חיפוי קירות ניתן לייצר תחושות שונות ומגוונות בתוך החלל: בין אם בתחושה נעימה, תחושה כפרית, תחושה של ריווח וחלל גדול יותר, לשפר את התאורה הטבעית בחלל ועוד.

עמידה בפני לחות ושריפות:

חיפוי קירות חדר שינה ובכלל יכול להיות בעל יתרונות רבים וחשובים שהם מעבר לעיצוב הפנים של החלל. החיפוי מתבצע באמצעות חומרי גלם שונים אפשריים, החל מאריחים קרמיים, דרך בטון מעוצב, לוחות MDF, עץ ועוד. בדרך כלל חיפוי הקירות יתרום לעמידה טובה יותר בפני לחות ומניעת רטיבות ויכול להתאים גם בחללים רטובים כמו חדר הרחצה. בנוסף החיפוי בחומרי גלם מסוימים משפר את הבידוד מפני שריפות.

מגבירה את הבידוד של החדר:

יתרון נוסף הוא שיפור הבידוד האקוסטי של החלל. ניתן לשמוע פחות רעשים מבחוץ וכמובן גם פחות רעשים מתוך החלל יגיעו לחללים האחרים הגובלים אתו. 

אינספור רעיונות עיצוב – השמיים הם הגבול:

לבסוף כמובן שצריך להתחשב בעניין העיצוב. חיפוי קירות חדר שינה צריך להיות כזה שתורם לאווירה המרגיעה, הנינוחה והנעימה בחדר השינה (בהזדמנות זו, בדקו שידות לחדר שינה). ניתן לשלב צבעים שונים, טקסטורות או עיצובים שונים. כמו כן ניתן לבצע את החיפוש באמצעות חומרי גלם שונים התורמים לאווירה ולעיצוב גם כן. בסופו של יום אתם רוצים לישון כמו שצריך בחדר השינה, ליהנות מהשקט והרוגע שלכם. לפרטים נוספים וייעוץ בנושא חיפוי קירות חדר שינה צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

כתוב/כתבי תגובה