קולט אדים פינתי

קולט אדים פינתי

הבישול הביתי הפך להיות הדבר האהוב ביותר על אנשים רבים. יש אנשים שמתחברים אל הבישול בגלל השקט והשלווה שהם שואבים מהתהליך, יש כאלו שהופכים להיות הרבה יותר יצירתיים בזכות הבישול ויש כאלו שפשוט אוהבים לבלות זמן איכות במטבח לבד או עם בן או בת הזוג.

כך או כך, הבישול במטבח הביתי מוכרח להיות נוח ויעיל עבור כל חובב בישול. לכן יחד עם שימוש במגוון אביזרים הכרחיים שמקלים על מלאכת הבישול כמו סכינים איכותיות, כלי הגשה, סירים ועוד מומלץ לא לוותר גם על קולט אדים במטבח.

סוגי קולטי אדים

כיום ניתן למצוא מגוון קולטי אדים לשימוש במטבח הביתי:

  • קולטי אדים תלויים – אלו קולטי אדים המיועדים לייעול עבודת הבישול במטבח, אך גם מוסיפים נופך עיצובי ואמנותי לכל החלל. מדובר על קולט אדים שתלוי ישירות מהתקרה, והוא משתלשל בצורה דקורטיבית מעל אזור הבישול והכיריים במטבח, כך שכל האדים נקלטים ישירות אל תוך הקולט באופן פרקטי.
  • קולטי אדים פינתיים – קולט אדים פינתי מותאם במיוחד עבור מטבחים בעלי חללים קטנים, כך שבמידה ואזור הכיריים ובישול במטבח ממוקם בפינת החלל במטבח, הקולט הפינתי מוצב באופן פרקטי ונוח ישירות מעל אזור זה לקליטה מקסימלית של אדי הבישול.
  • קולטי אדים בנויים – קולט אדים בנוי ניתן לשילוב במטבח באופן מוסתר ולא מורגש, כך שניתן לשלבו בכל סוג של מטבח באופן חופשי, ואף במטבחים שאינם גדולים ואין מקום להוספה של קולט אדים גדול. קולטים מסוג זה בנויים בתוך יחידות המטבח כמו ארון מטבח, וכך הינם מוסתרים לעין במראה ראשוני.

מהם היתרונות של קולטי האדים

קולטי אדים הינם אביזרים הכרחיים עבור כל בית ומטבח. קולטי אדים סונאר לא רק מוסיפים לעיצוב הכולל של המטבח, אלא מוסיפים גם פרקטיות וייעול במהלך עבודת הבישול במטבח בכל רגע ושעה ביום. באמצעות הקולטים המתקדמים של סונאר המטבח נשאר ללא ריחות לוואי שנוצרו כתוצאה מהבישול, מכיוון שכוח השאיבה של הקולטים הינו יעיל ואיכותי, ורמת הסינון של הפילטר בקולט מסוגל לנטרל כל זכר לאדי שמן שנוצרו.

כתוב/כתבי תגובה