ספות פינתיות

ספות פינתיות

ספות פינתיות חזרו לאופנה ובגדול! הנוחות אשר מאפשרות מערכות ישיבה מסוג זה, כמו גם היכולת לשמור על מראה מזמין וקלאסי תוך חסכון מקום במרחב – כולם הופכים את הסלון הפינתי למבוקש ופופולארי. כיום יש לא עט סגנונות ועיצובים של ספות כאלה. אבל איזה עיצובים נחשבים שיא האופנה? וכיצד בוחרים את הריהוט הטוב ביותר? כל הפרטים בהמשך.

דגמים נבחרים של ספות פינתיות

זה נכון, אם נחפש מערכות ישיבות באינטרנט נמצא אינספור תמונות ואתרים בהם אפשר לבחור ריהוט. עם זאת יש מספר דגמים מיוחדים שמאפשרים נוחות ועיצוב במרחב הפרטי,  כמו למשל ספות בעיצוב קליל אשר מספקות ישיבה ושכיבה נוחה. יש ספות עם רגליים קלילות לתחושת ריחוף וכאלה שאפשר להתאים גם למרחבים קטנים וגם למרחבים גדולים.

דגם נוסף פופולארי הוא דגם של מערכת ישיבה נוחה עשוי מבדים יוקרתיים. ספות פינתיות במראה מודרני מייצרות תחושת יוקרה והקפדה בעיצוב. אם אתם מעוניינים במראה הכפרי והחמים יותר: תוכלו לבחור דגמים של ספות המבוססות על חומרי עץ מלא עם בדים רכים כמו קטיפה רכה. ספות כאלה יספקו מראה קלאסי כפרי חמים ומזמין, אבל גם יוקרתי.

כיצד בוחרים ספות פינתיות?

כשאתם מבצעים את הבחירה חשוב שהספה תתאים לגודל המרחב. כיום יש חברות שיבצעו התאמה של כל מערכת ישיבה לחלל, גדול או קטן. כך אפשר להנות מהתאמה אישית גם באתר של ארנה רהיטים בהתאמה אישית. בין היתר יש לשים לב כי החומרים מהם עשויות מערכות הישיבה טובים ואיכותיים כמו למשל שימוש בעץ מלא עבור השלד עצמו ושימוש בבדים דוחי כתמים ואיכותיים במיוחד עבור הריפוד. וודאו כי הדגם שאתם בוחרים מתכתב עם סגנון עיצוב המרחב ושימו לב כי המחיר מתאים לתקציב שלכם. בכל מקרה, רצוי לבחור באיכות מבלי להתפשר על ריהוט זול.

כתוב/כתבי תגובה