קורס אוטוקאד – כל מה שכדאי לדעת בנושא

קורס אוטוקאד – כל מה שכדאי לדעת בנושא

אחד הקורסים החשובים ביותר שעלינו להירשם אליהם וללמוד אותם, במידה ואנחנו רוצים להיות מהנדסים או אדריכלים ברמה גבוהה, הוא קורס אוטוקאד בארכיטקטוב.

מדובר על תוכנה אשר קיימת בשוק משנת 1982, ובמובנים מסוימים היא התוכנה הכי חשובה ויש הסבורים שגם היא היחידה בתחום השרטוט, הן הדו והתלת מימדי. רבים רואים בה את התוכנה שקובעת את התקן ואת הסטנדרט היחידי לצורך כתיבת תוכניות ושרטוטים.

מדי שנה יוצאת גרסה חדשה שלה עם פונקציות שונות וייחודיות, והיא משרתת קהל לקוחות גדול, בין אם מדובר באדריכלים, מעצבים או מהנדסים.

אחת הדרכים ללמוד כיצד לעבוד עם התוכנה בצורה נכונה, היא באמצעות קורס מקצועי אשר מועבר בכיתה וכן אפשר למצוא קורסים דומים ברשת ללמידה מהבית. במסגרת הקורס לומדים כיצד לעבוד עם התוכנה, לומדים על פונקציות ופיצ'רים שונים שלה, מתוך כוונה לייצר תהליכי עבודה ברמה גבוהה.

לפני שנציין כמה דברים שחשוב לדעת על התוכנה, יש להדגיש, אפשר ללמוד על התוכנה לבד, אך זה פחות משתלם מאשר ללמוד בעזרת מרצה מנוסה בתחום.

 

מה חשוב לדעת על הקורס?

קורס אוטוקאד, נועד ללמד את הנרשמים אליו, כיצד לעבוד בצורה נכונה עם התוכנה, מה היא כוללת וכיצד היא יכולה לשרת אותו. יחד עם זאת, מדי שנה נכנסים פונקציות ופיצ'רים חדשים. מי שרוצה ללמוד עליהם, יכול לעשות דרך הקורס או בעזרת הידע שהוא קיבל בקורס לפני כן.

חשוב לדעת, הקורס מלמד חומר תיאורטי, כלומר על פונקציות שונות שקיימות בתוכנה ומעבר לזה, גם חומר מעשי, כלומר, כיצד משתמשים בתוכנה בצורה נכונה, איך מפיקים ממנה תוכניות וכיצד אפשר ליהנות ממנה באופן אופטימאלי בשביל לייצר תהליך עבודה נכון, יעיל וחכם.

 

למידע נוסף פנו אלינו עוד היום – architectov.

כתוב/כתבי תגובה