חדרי נוער מעוצבים

חדרי נוער מעוצבים

חדרי נוער מעוצבים התאם לגילו, מינו ושלב התפתחותו של הילד, יש להם יתרונות רבים. הם מוסיפים לא רק לעיצוב הכללי של הבית והחדר, אלא גם להתפתחות הנפשית והגופנית של הילד ולשגרת חייו.

לעיצוב חדרי נוער, קיימות מגוון רחב של אפשרויות של רהיטי נוער מעוצבים המתאימות לגיל ומין הילד, הם יכולים להיות מושפעים מסגנונות עיצוביים שונים, אופנתיים, קלאסיים, מודרניים. בחדרי נוער מעוצבים, אנו מוסיפים אלמנטים רבים המתאימים ומוסיפים לאווירת החדר. טפטים, רהיטים צבעוניים, מדבקות, דקורציות מעולם הילדים, מיטות תואמות ועוד.

קירות בחדרי נוער

רבים בוחרים מיד עם תחילת עיצוב החדר, להתחיל עם הקירות. בניגוד לכל שאר חדרי הבית, שם הקירות צריכים להיות צבועים בקפידה, בצבעים מיוחדים.
הרי שבחדר הילדים יש לנו יותר את חופש היצירה. חדרי שינה לילדים ונוער, אנו יכולים לעצב את הקירות בשילוב מדבקות, צבעי קיר, וציורים מתאימים.

העיצוב של קירות החדר קובע את סגנון החדר והאווירה הקיימת בו. בהתאם לזה, אנו מרהטים את החדר ברהיטים צבעוניים תואמים, בארונות בגבהים שונים ועוד.

ריהוט חדרי נוער

לרהיטים בחדרי נוער, משקל כבד. הם צריכים להתאים כאמור לסגנון החדר, לצבע ולמרקם. במקביל הם צריכים להיות בטיחותיים ביחס לגיל הילד, בגובה המתאים על מנת לאפשר שימוש נוח. מכיוון שהילד משתמש בחדר לצרכים נוספים חוץ משינה, חשוב לארגן פינת משחק, כמובן בהתאם לגיל. או שולחן כתיבה / מחשב / גיימינג וכדומה.

אביזרים נלווים

אביזרים דקורטיביים, המתאימים למין וגיל הילד, יכולים להוסיף הרבה מאוד למראה הכללי של החדר. יש את החלוקה המוכרת של ורוד לבת וכחול לבן, (לא חובה). ניתן להוסיף דמויות אהובות על הקירות, וילונות תואמים, מצעים מצוירים. בובות מיוחדות – בהתאם לגיל הילד ועוד שלל סוגי אביזרים שיכולים להוסיף הרבה לאווירה ולהתאים לשאר העיצוב וריהוט הבית.

כתוב/כתבי תגובה