ראיתם נחש בחצר? הזמינו לוכד נחשים ומהר

ראיתם נחש בחצר? הזמינו לוכד נחשים ומהר

פגישה עם נחש עלולה להיות מפחידה וטראומתית. במקרה ואתם ראיתם נחש בחצר, אל תאבדו עשתונות, הזמינו לוכד נחשים ומהר.

עם כל הלחץ והפאניקה שלכם בעת ראיית הנחש, חשוב לזכור כי החיים שלנו חשובים יותר והדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להזמין לוכד נחשים. תוך כדי שיחת הטלפון עם הלוכד ועד שהוא יגיע אלינו לעשות את עבודתו. עלינו להשגיח על הנחש, כמובן מרחוק ולשמור אתו על קשר עין שלא ייעלם.

נחש ארסי

לוכד נחשים שמקבל הזמנה לבית או כל מקום אחר שראיתם בו נחש. יבקש מכם לתאר באזניו את מראה הנחש, על מנת לדעת מאיזה זן הוא והאם הנחש ארסי ומסוכן.

מכיוון שלא כולנו "הארי פוטר" אנחנו לא יודעים במדויק איך לתאר נחשים ומהי רמת הסיכון שהם מביאים איתם. לכן עד שהלוכד לא ראה את הנחש בעיניו וקבע את רמת מסוכנותו, אנו צריכים להתנהג כאילו הוא נחש ארסי ומסוכן ועלינו לשמור על עצמנו מאוד.

מניעת נחשים

כדאי מאוד להיות "רואים את הנולד" ולדאוג שביקורי נחשים לא יקרו אצלנו. איך נעשה זאת? הנה מספר נקודות שאם תשמרו עליהם, הנחשים ימעטו את ביקוריהם באזורכם.

  1. נחשים אוהבים להסתובב באזורים מוסתרים. חצר בעלת צמחיה עבותה יכולה לשמש כמקום מסתור מעולה עבורם. לכן חשוב לגזום את הדשא והעשב שבחצר.
  2. גרוטאות מחלידות הם גם מקום מועדך על ידי הנחשים. אם יש לכם בחצר ארון ברזל מחליד וכדו'. סלקו אותו לפני בוא הנחש.
  3. כידוע, מזון הנחשים מורכב מזוחלים ומכרסמים מכל הסוגים. אם תרצו למנוע את ביקור הנחשים בסביבתכם. הדבירו את הזוחלים והמזיקים השונים בחצר שלכם.

לכידת נחש על ידי לוכד נחשים מקצועי תעלה לכם בין 350 ל – 700 שקלים. תלוי בשעה ובכמות זמן החיפושים. ראו כאן מחירון לוכד נחשים!

כתוב/כתבי תגובה