כל מה שרציתם לדעת על מטבחים לדירות שכורות

משכירים דירה? מטבח נאה בהחלט יהיה במקום, אך לא צריך להשתולל בעיצוב. שימו לב כי עיצוב של דירה שכורה צריך להתבצע על פי כללים מיוחדים. בסקירה הנוכחית נתרכז בחלק החשוב של הבית – והוא המטבח. נציג כל מה שרציתם לדעת על מטבחים לדירות שכורות, איך לתכנן נכון, מה לבצע ומה לא.

 

מטבח סולידי – חשבו פשוט

בעלי דירות להשכרה אף פעם לא יכולים לקלוע לטעמם של כל השוכרים הפוטנציאליים. אנחנו אומרים, אין טעם אפילו לנסות. צריך לחשוב על דרך האמצע, על פתרון שמרבית האנשים ימצאו כסביר, פרקטי, הגיוני. העדיפו בתור מטבחים לדירות שכורות את הסגנון הסולידי, סגנון פשוט, לא מתלהם, לא צעקני. התרחקו מטרנדים.

 

עמידות – קו מנחה חזק

קו מנחה מאוד חזק כאשר מתלבטים בין אפשרויות שונות של מטבחים לדירות שכורות הוא להעדיף עמידות. מטבח עמיד, פרזול חזק, שיש שישרת לאורך זמן, כל זה מאוד במקום. כל מיני שיפורים מעודנים, ידיות מסוגננות, חיפויי זכוכית מודרניים וכדומה, השאירו בחוץ. חומרי גלם עמידים, פרקטיים, זה מה שצריך להכניס לבית שכור ולמטבח בפרט.

 

מלמין במקום עץ

מטבח עץ יוקרתי יכול להיות יפה מאוד ומתאים לדירות יוקרה מושכרות, אך אם מדובר בדירה סטנדרטית, העדיפו מלמין או סגנון דומה. מטבח דמוי עץ, מחומר שקל לנקות וקל לתחזק מהווה בחירה מאוד טובה. מלבד זאת, זהו חומר רחיץ שלא מתרגש מקצת מים ולחות.

 

פרקטי, קטן, נוח 

ככלל, מטבחים לדירות שכורות יהיו פרקטיים, קטנים יחסית, נוחים. במידה ורוצים לאבזר אותם עם מכשירי חשמל, עדיף שהיה יהיו כמה שיותר בייסיק. שוכרים רבים יעדיפו להביא תכולה משלהם, כך שאין טעם להשקיע בזה יותר מדי.

 

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר הכנסו לאתר – https://www.livorno.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שטיחים לסלון
נראותו של חדר מגורים אשר מונח בו שטיח יפהפה היא אקסקלוסיבית והוא מוסיף רבות לנראותו המעוצבת של הבית...
קרא עוד »
אפר 13, 2020
מוצרי אמבטיה
חלק זה עוסק במוצרי אמבטיה שהם לא רק שימושיים אלא גם מעניינים. קל מאוד למצוא מידע באינטרנט אבל יכול...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
השקעות נדל"ן באתונה: מי צריך ולא צריך לצלול פנימה
השקעות נדל"ן באתונה, עיר ספוגה בהיסטוריה ומודרניות מתפתחת, מציעה יריעה ייחודית למשקיעים. ההבנה מי...
קרא עוד »
דצמ 16, 2023