אתם בקומה האחרונה ויש נזילה מהתקרה? כך תתמודדו

אתם בקומה האחרונה ויש נזילה מהתקרה? כך תתמודדו

זה אף פעם לא כיף לגלות נזילה בתקרה שלכם. אך אם אתם גרים בקומה האחרונה ומצאתם נזילה בתקרה שלכם, סביר להניח שממש לא כיף לכם. אם אתם שוכרים את הדירה שבקומה האחרונה, מן הסתם שהגג לא בבעלותכם ואין לכם האפשרות לבצע פעולה כלשהי בכדי להפסיק את הנזילה לבד.

הנה מה שאתם כן יכולים לעשות בכדי לעצור את הנזילה כמה שיותר מהר

דברו עם בעל הבית

בראש ובראשונה ולאחר שהנחתם דליים היכן שצריך, דברו עם בעל הבית שלכם. בעלי בניינים רבים נוטים להשאיר אדם קרוב לבניין, מעין אב בית, אשר יכול להגיע ולבצע את הפעולות אותן צריך לבצע בכדי להפסיק את הנזילה. לאחר שדיברתם עם בעל הבניין, הדבר הבא שתרצו לעשות הוא לדבר עם איש מקצוע שיוכל למצוא את מקור הנזילה ולאטום אותה.

לאחר שמצאתם את מקור הנזילה

ואטמתם אותה פרטנית, הגיע הזמן שלכם להתייעץ עם בעל הבניין על איטום הגג כולו בעזרת יריעות ביטומניות בכדי למנוע נזילות עתידיות. איטום הגג אינו מצריך מאמץ רב מצדכם, אלא ידרוש מכם לבצע מחקר קטן על אנשי המקצוע העוסקים במלאכת איטום הגגות ובהתייעצות איתם לבחור את האיטום הנכון ביותר עבור הגג שלכם כך שהתקרה שלכם תישאר יבשה לעוד שנים ארוכות.

בקשו הצעות מחיר

כאשר קיימים כמה סוגי איטום גגות, ייתכן והמחירים שיוצעו לכם יהיו שונים זה מזה ותירצו להיוועץ על כך עם בעל הבניין שלכם. על כן, בקשו הצעות מחיר עם הסבר מפורט על כל חומר ותפקודו על הגג. הדבר יועיל לכם רבות גם בהבנה שלכם על ההגנה של הגג שלכם וגם עבור בעל הבניין שלכם שיוכל לבחור את הטוב עבור הבניין שלו.

אם הרטיבות התייבשה

אבל נשאר כתם מעצבן, דבר ראשון וודאו שהכתם יבש. הדבר יעיד על כך שהנזילה אכן לא קיימת יותר וכי האיטום עובד. לאחר מכן, תוכלו לנקות את האזור ולצבוע מחדש בצבע התקרה. היתרון שאנחנו רואים פה הוא שאתם מקבלים תקרה חדשה לחלוטין. כמה זמן כבר תכננתם לצבוע את התקרה? תודו.

קראו גם על: סיוד גגות אצל זוהר איטום

כתוב/כתבי תגובה