מזרני פוטון קפיטונז מעוצבים – איך רוכשים ולאן זה יכול להתאים

מזרני פוטון

כשאנחנו מחליטים לעצב גינה, חצר או כל מקום אחר, בין אם מדובר בשטח פרטי או עסקי, הרי עומדים לרשותנו פריטי ריהוט שונים בהם אנחנו יכולים להשתמש. מדובר על פריטים שאנחנו יכולים להיעזר בהם הן מבחינה פרקטית, מבחינה מעשית, והן מבחינת עיצוב, על מנת לייצר סביבה נעימה וייחודית. 

דוגמא טובה לכך הם מזרני פוטון קפיטונז מעוצבים. מדובר במזרונים ייחודים שיכולים להתאים גם לישיבה וגם לשכיבה, בין אם אנחנו מחליטים להציב אותם על גבי כסאות או על גבי בסיס שמותאם להם. אותם מזרונים יכולים להתאים לישיבה או שכיבה ממושכת, וכן הם יכולים להתאים לפינות ישיבה בגני אירועים או במקומות אחרים, לזמן קצר. כך עושים לא מעט עסקים שרוצים לעצב את המקום בצורה שונה ומיוחדת ולאפשר לנוכחים במקום ליהנות מאווירה ייחודית. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים מזרונים בצורה נכונה, חשוב להדגיש, מאחר ומדובר על בד, אזי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון שבימים גשומים נידרש להכניס את המזרונים אל שטח מקורה או לכסות אותם היטב, בשביל שלא יירטבו וייהרסו. 

כיצד רוכשים מזרונים בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים להתייחס לגודל שלהם ולבחון כיצד הם יכולים להשתלב במקום. אנחנו לא נרצה להציב אותם במקומות שעלולים לייצר אי נוחות, או לרכוש מזרונים שלא נוכל להשתמש בהם בצורה נוחה. 

שנית, יש לבחון את העיצוב שלהם וכיצד הם יכולים להשתלב בסביבה במובן זה. למשל, אפשר לבחון את הצבעים שלהם, סגנון, ואלמנטים אחרים שיכולים להשפיע. כאן חשוב גם להתייחס לשאלה, כיצד הריהוט עצמו מתאים לסביבה ולא רק המזרון עצמו. 

שלישית, חשוב להתייחס לשאלת השימוש. מזרן מסוג זה יכול לשמש לא רק לצורך ישיבה סטנדרטית בחוץ, אלא גם לצורך מיטת שיזוף בחדרים מותאמים לכך, וכן אם אנחנו רוצים להציב מיטה כזו ליד הבריכה או במקום אחר בחצר הבית. לכן, גם חשוב לבדוק את גודל המזרון ומה נדרש בשביל שיהיה ניתן להשתמש בו. 

ארבע, יש לבחון כיצד שומרים על הניקיון של המזרון ואיך שומרים עליו ללא בלאי לאורך זמן. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מנורה עומדת יכולה לשדרג את הסלון שלך?
בעזרת מנורות עומדות בסלון ניתן להעניק לחללים או אזורים שונים בבית טאצ' עיצובי וגם הבלטה או הטמעה בתוך...
קרא עוד »
דצמ 05, 2020
בריכות Intex עגולות: מה הם היתרונות, הגדלים וכיצד להתאים אותן לחצר שלך
בריכות עגולות של אינטקס הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים המעוניינים ליהנות מהיתרונות של בריכת שחייה...
קרא עוד »
יול 19, 2023
איך מנקים עובש באמבטיה?
רטיבות בתוך מבנים מובילה לנזקים שונים ומטרידים. אחד הבולטים שבהם הוא עובש. כמובן שככל שיש במקום יותר...
קרא עוד »
נוב 25, 2019