עיצוב בחדר כושר

עיצוב בחדר כושר

עבור לא מעט מתאמנים, חדר כושר הוא הבית השני שלהם, לכן אנחנו צריכים לעצב אותו בצורה יפה ומרשימה, בשביל שירגישו בו בנוח. כיצד עושים זאת? הנה כמה טיפים חשובים.

מוטיבים מובילים

בעשר-עשרים השנה האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חדרי כושר בישראל, בין אם מדובר בחדרי כושר עצמאיים ובין אם מדובר בסניפים אשר שייכים לרשת כזו או אחרת. אלה וגם אלה מתאפיינים בעיצוב מיוחד ומרשים אשר מספק תחושה מיוחדת לכל מתאמן אשר מגיע אליהם, לצד מוצרים איכותיים כמו לוקרים או מוצרי ניקיון, כפי שניתן לראות בדוגמאות באתר צהלש.

עיצוב חדרי כושר צריך להתאפיין במספר מוטיבים, מספר מאפיינים, זאת על מנת לספק למתאמנים ולמתאמנות גם תחושה נוחה ונעימה, גם תחושה שמדובר במקום מודרני, מקום צעיר ומשוחרר, ובוודאי תחושה של מקום ספורטיבי, אך גם תחושה של מקום בטוח, בו לכל אדם יש מקום, בו לכל אדם יש את המרחב שלו.

היום בעלי חדרי כושר עובדים לא מעט על כל מה שקשור בעיצוב ותכנון המקום, זאת על מנת למשוך אליהם כמה שיותר מתאמנים ולשדר לכל מי שמגיע אל המקום או שומע עליו, תחושה שמדובר במכון כושר מודרני ומיוחד.

עיצוב בחדר כושר

מאפיינים ייחודים של עיצוב חדרי כושר

צבעים ומראות

מכון כושר צריך להיות לשדר תחושה שמחה, אופטימית, מרגיעה. לכן אנחנו נראה מצד אחד שילוב של צבעים בהירים ומצד שני שימוש במראות שיעטפו את המקום ויאפשרו למתאמנים לראות את עצמם כשהם מתאמנים.

ספות ומקומות ישיבה

אומנם מכון כושר זה מקום שמגיעים להתאמן בו, אך היום ההתייחסות היא שמדובר במקום חברתי, ולכן צריך גם לייצר פינות ישיבה, בר שתייה, ספות נוחות שיושיבו למקום גם מבחינה פרקטית וגם מבחינה מעשית.

לוקרים

על מנת שהמתאמנים יוכלו לשמור על הדברים שלהם בצורה בטוחה, הרי שיש לספק להם לוקרים נוחים, גדולים מספיק וכמובן עם מנעולים.

מלתחות מעוצבות

בסיום כל אימון סביר להניח שהמתאמנים ירצו להתקלח במקום ועל כן יש לדאוג שיהיו בו מלתחות ואלה צריכות להיות מרווחות, מעוצבות ונעימות.

טלוויזיות

בין אם מדובר במסכים אישיים ובין אם מדובר במסכים גדולים בכל חלק במכון, ככה ניתן להתאמן ולצפות בטלוויזיה במקביל.

 

מוטב להתייעץ עם מעצב פנים בעל ניסיון בעיצוב חדרי כושר, ולו כדי להעניק לחלל את המראה הרצוי והאידיאלי ביותר.

כתוב/כתבי תגובה