מהו הזמן הכי טוב לבצע איטום גגות?

חברה לאיטום גגות ביטומני

אנשים רבים נזכרים שהם צריכים לאטום את הגג שלהם לקראת עונת החורף הגשומה רק לאחר שהגשמים הראשונים כבר הספיקו לחולל לא מעט בעיות רטיבות בדירתם. על כן חשוב לדעת כי הזמן הטוב ביותר לאיטום גגות הוא דווקא בסופה של עונת הקיץ החמה. לתקופה זו יש יתרונות רבים ומשמעותיים על פני עונת החורף, הנה לכם כל היתרונות שחשוב שתכירו לפני שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם נזילות רבות ושכיחות בעונת החורף.

אטמו את גגות ביתכם בעונת הקיץ החמה

אז ראשית, חשוב לדעת שכיום יש לא מעט גגות שאינן אטומים בישראל. חוסר באיטום הגגות יגרום לחדירתם של נוזלים רבים לפנים הדירה  חדירה זו אינה באה לידי ביטוי בנזילות בלבד אלא גם ברטיבות תמידית, לחות קבועה והיווצרות עובש בכל חלל הדירה. מעבר לעובדה שהעובש אינו אסתטי הוא אף מסוכן בריאותית בשל תחושת המחנק שהוא משרה. כמו כi הוא עלול להרוס פרטי ריהוט רבים אשר נמצאים בקרבת קירות הדירה. לכן, חשוב מאוד לאטום את גגות הבניין או הדירה שלכם (ראו כאן) לפני שעונת החורף מתחילה. 

כל היתרונות של איטום גגות בקיץ

אך ישנן עוד סיבות נוספות של כדאיות האיטום עוד בעונת הקיץ החמה. איטום גגות בעונת הקיץ יהיה מהיר, יעיל ומיטבי הרבה יותר. איטום בשמש הקופחת מאפשר לעשות שימוש בכל חומרי האיטום תוך התייבשות מהירה והרמטית לחלוטין. בשונה מימי החורף הקרים אשר פעמים רבות מלווים הגשמים או חוסר שמש חמה ומייבשת. נוסף על כך, בעונת החורף אנשים רבים בוחרים לאטום את גגות ביתם מה שגורם לעליית מחירים ניכרת של עשרות אחוזים. לעומת זאת איטום בעונת הקיץ החמה, כאשר אין הרבה עבודה בתחום, יאפשר לכם ליהנות ממחיר אטרקטיבי הרבה יותר.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באמצעות פורטל איטום!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי נכון לבצע פירוק שיתוף במקרקעין
כאשר מדובר על הליך פירוק שיתוף במקרקעין, מדובר על תהליך שמתייחס לפירוק השיתוף הקיים בין צדדים שונים...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020
מעצור חניה מגומי
מעצור חניה מגומי נחשב ללא ספק לאחד מאביזרי הבטיחות הנמכרים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם. מדובר על...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
השבחת מבנים – איך זה עובד
שיפור מבנים הוא תהליך של ביצוע שינויים בבניין קיים כדי להגביר את היעילות, הבטיחות ו/או המשיכה האסתטית...
קרא עוד »
אפר 22, 2023