מוטי פלד מלווה אתכם עד לקבלת המפתח

מוטי פלד מלווה אתכם עד לקבלת המפתח

כולנו יודעים כי קניית דירה זה דבר מורכב מאוד ואף מסוכן מאוד. יותר מידי פעמים קרה ואנשים השקיעו את כל כספם והונם בקנייה של דירה ורק לאחר שהם כבר שילמו את כל סכומי הכסף הגבוהים, התברר כי הם למעשה נפלו בפח. שלא לדבר על כך שהם שימו מלכתחילה סכומי כסף גבוהים הרבה יותר מכפי שאפשר להשיג בפרויקטים מקבילים.

מוטי פלד מציע את הפתרון המלא בדיוק לסיטואציות מהסוג הזה.

 

מוטי פלד מציע – לכו על קבוצות רכישה

מוטי פלד למעשה מציע פתרון יעיל במיוחד לבעיה הזו. בגלל שאנשים מוצאים את עצמם נקלעים לקושי ברכישת דירה ובגלל שהם חוששים מאוד לעשות את זה ולהשקיע את כספם במשהו שהם לא יודעים איך וכיצד זה יהיה בסופו של דבר, על כן המענה של מוטי פלד הוא כל כך יעיל וטוב. הוא למעשה מציע את הליווי הצמוד והמלא לאורך כל הדרך כאשר הלקוח למעשה נהנה מליווי מקצועי של איש מומחה בייחוד בתחומי הנדלן. הליווי המקצועי של מוטי פלד הוא ליווי לאורך כל התהליך כאשר זה מתחיל כבר בשלב הראשוני של רכישת הקרקע כאשר זה ממשיך לאורך כל התהליך של הבנייה על כל המורכבות של הדר. הליווי הוא למעשה עד לשלב האחרון כאשר הלקוח מקבל את המפתח לידיו.

 

היעזרו במי שיודע 

חשוב לדעת כי כאשר מדובר בנכסי נדלן, אי אפשר להתפשר על פחות ממאה אחוזי מקצוענות. על מנת שאכן שהשירות שיתקבל יהיה מקצועי, כדאי מאוד לפנות אל מי שיודיע להציע את השירות הזה. מוטי פלד הוא האיש אשר מנוסה מאוד בתחום והוא יודע להציע ללקוח את הליווי המקצועי המלא לאורך כל הדרך.

כתוב/כתבי תגובה