איך לבחור שולחן החתלה

שולחן החתלה הוא אחד מפריטי הריהוט הבסיסיים ביותר שאמורים להיות בחדר הילדים. שולחן ההחתלה הוא למעשה רהיט שמיועד להניח את התינוק עליו בעת הטיפול בו. אך בנוסף לזאת, הוא מהווה למעשה גם תחליף לארון עבור חפצי התינוק. שולחן החתלה משמש גם כמקום לשים חיתולים ופריטי תינוקות אחרים אשר צריכים להיות נגישים להורה או לכל מבוגר אחר בעת הטיפול בתינוק.

שולחן החתלה – מתי זה התחיל?

הצורך בשולחן החתלה אינו חדש. זה קיים כבר יותר מעשור. ההבדל היחיד בין היום ואז הוא שעכשיו קל יותר למצוא אותו, ובמחיר סביר יותר לקנייה. בעבר לא הקדישו מחשבה על עיצוב שולחנות החתלה, אלא התמקדו ביצירת מעין משטח גבוה שישמש כמקום עבור ההורים להושיב את תינוקם עליו בעת החלפת חיתולים. 

כיום, מייצרים שולחנות החתלה מעוצבים, צבעוניים ובעלי אפשרות לאחסון מרבית חפצי התינוק. כמו כן, ישנו דגש על בטיחות התינוק, ובהרבה שולחנות החתלה יש מעקה כלשהו שמגן על התינוק מפני נפילה אם הוא עושה תנועות לא זהירות.

מגוון פתרונות החתלה מחכים לכם באתר של בייבי לי >>>

מה צריך לדעת לפני רכישת שולחן החתלה?

לפניכם מספר דברים שכדאי לזכור בעת בחירת שולחן החתלה – 

  • הדבר החשוב ביותר בבחירת שולחן החתלה הוא לוודא שניתן להשתמש בו לאורך זמן. הטעות הנפוצה ביותר שאנשים עושים היא קניית שולחן החתלה לא נוח אשר בהכרח גם לא יהיה בשימוש.
  • שולחן החתלה צריך להכיל מגירות או מקום אחסון עבור פרטי הלבוש של התינוק וכמובן עבור החיתולים, המגבונים וכל מה שצריך עבור הטיפול בו.
  • חשוב לשים לב שהשולחן אותו אתם קונים יהיה בגובה המתאים לכם; לא גבוה מידי ולא נמוך מידי. וזאת בשביל שיהיה לכם נוח לטפל בתינוק כשהוא עליו.

כתוב/כתבי תגובה