איך לבחור מפיץ ריח לעסק

מפיץ ריח לעסק

ריח – לא מה שחשבתם

היום שלנו מתחיל מהרגע שאנו פוקחים את העיניים. אך עבור המוח שלנו זה רק המשך יום עבודה רגיל בו הוא ממשיך לקלוט לאסוף ולעבד מידע. כל חוויה, רגש, ריח, מבט, אירוע, אמירה, רעש ומחשבה נאספים, נקלטים ועוברים תהליך עיבוד. תהליך זה קורה בשברירי שניות ואנו לא מודעים לו. ידעתם שאחת הסיבות לכך שיום העבודה שלכם מתחיל גרוע קשורה בריח הראשון שתפגשו במשרד? 

למוח יש זכרון ריחות ואם הריח במשרד מחזיר אתכם לזכרון שלילי, אתם תרגישו את זה באנרגיה, בהתכווצות, בעצבנות ואולי אפילו סתם באי נוחות. לא תמיד תדעו לשייך את הסיבה לאנרגיה השלילית לריחות מאחר ומדובר בתהליכים עמוקים שמתרחשים בתת המודע. 

גם ההפך יכול לקרות. תגיעו למשרד אחרי נסיעה מתישה בפקקים, זעופים ולחוצים ופתאום תרגישו אנרגיה מתחדשת. מישהו מבושם יעבור לידכם, מפיץ ריח יתיז את תכולתו, ריח קפה של החבר במטבח המשרד. פתאום תרגישו רוגע. בשביל זה צריך מפיץ ריח לעסק.

 

מפיץ ריח  – משנה את הפנים של המשרד

מכאן, שלריח יש חלק מאד גדול בחוויה שלנו במקום העבודה. ולא רק זאת, גם עבור הלקוחות או מקבלי השירות שמגיעים לעסק או למשרד שלנו תלויה איכות החוויה באווירה השורה במשרד. 

חלק משמעותי מהחוויה הוא תוצר של פעולת תת המודע.  משרד נקי, מסודר, נעים, ממוזג או חמים ומסביר פנים יגדיל משמעותית את החוויה החיובית של מקבל השירות ואת הרצון שלו להמשיך ולהישאר אצלכם בעסק. משרד רועש, חנוק, שולחנות עמוסים ופנים זעופות, יגרמו למקבל השירות לברוח כמה שיותר מהר. 

 

המומלץ ביותר

מפיץ ריח במשרד יעשה את העבודה אך כדאי לבדוק את גודל האזור וכושר ההתנדפות  וכן לבחור בריח ניטרלי, כי יש דבר כזה יותר מדיי. מוזמנים להתרשם ממגוון האפשרויות באתר שלנו: https://miyo-scent.com/

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גדר במבוק – להכניס את הטבע לגינה
גדר במבוק היא גדר חזקה ואיכותית ביותר ולכן מתאימה מאד להיקף כל הגינה. אחת הסיבות העיקריות למגורים...
קרא עוד »
אוג 04, 2020
איך פתח תקווה הפכה להיות בירת התעשייה הייטק ומשרדים
לא צריך להיות כלכליסט או הייטקיסט גדול, כדי להבין שאחד מהערים הגדולות במדינה – פתח תקווה, הפכה כבר...
קרא עוד »
אוג 07, 2020
פארק בבלי – הבחירה הטובה ביותר עבורכם
אחד לכמה זמן,  אנחנו נחשפים לפרויקט בנייה ייחודי אשר מאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים ייחודית ויוצאת...
קרא עוד »
יול 25, 2022