איך תתאימו את הריהוט הנכון לביתכם

איך תתאימו את הריהוט הנכון לביתכם

בכל בית יש ריהוט אשר נועד לשרת את הדיירים בחיי היומיום, להעניק להם תחושות נוחיות ונעימות, ולאפשר סעודות במטבח, ישיבה בסלון וכל פעולה אחרת בה יבחרו.  לכן התאמת ריהוט לבית מחייבת מחשבה ותכנון מוקדמים ולעתים גם ייעוץ מקצועי. ייעוץ כזה יחסוך לכם הוצאות מיותרות ויקל על התאמה מדויקת ופונקציונלית של הרהיטים בבית. ההתאמה מתבססת על הרמוניה בין צבעי הקירות לרהיטים. הצבה נכונה של הרהיטים בחדרים, שלא תפריע לתנועה בבית ולא תצרום בעיניים, תהיה בעלת ערך עצום ותשרת אתכם לזמן רב. טעות בהצבה תחייב הזזת רהיטים כבדים, חוסר נוחות ואולי אף פגיעה בהם ובקירות או ברצפה. לכן מומלץ לעשות את המקסימום כדי להתאים את הריהוט הנכון לביתכם.

מגוון רהיטים מעוצבים תוכלו למצוא במג'יק מומנטס >>>

בחירת הריהוט הנכון

בכל בית יש מיטות, שולחנות וכיסאות ואלה פריטי הריהוט הבסיסיים. הכמות שתצטרכו תלויה כמובן במספר החדרים בבית ובאזורי העבודה, וגם בגודל הדירה ובצורתה. לחדרי האמבטיה והשירותים תצטרכו מראות וכלים סניטריים, ורצוי לבחור כאלה שיהיו שימושיים וגם יהיו מבריקים וישתלבו באווירה. אם יש מקום מספיק – אפשר להוסיף רהיטים דקורטיביים, עם עיצוב מיוחד ולא רק שימושיים, כמו שידת כניסה מעץ, זכוכית או מתכת, שולחן לקפה, שולחן לפינת אוכל, כיסאות מתאימים, כורסאות נוחות, ספסלים מרופדים ועוד. הריהוט חייב להיות בהרמוניה עם הקירות ואפשר גם לרכוש עיצוב וינטג', לפי טעמכם ותוך התחשבות בקירות בשאר הרהיטים בבית. 

חשיבות ההסכמה על הריהוט

כדי שתתאימו את הריהוט הנכון, חשוב להגיע להסכמה בין הדיירים, ולרכוש את הרהיטים לאחר התייעצויות והכרת מגוון רהיטים אופציונליים. כמו כן, כדאי למצוא חברה אמינה בעלת מלאי גדול ומחירים הוגנים, ולסכם עם נציגיה את תנאי הרכישה ובמקרה הצורך גם ההובלה. 

כתוב/כתבי תגובה