רשתות נגד יתושים

רשתות נגד יתושים מהוות הצלת חיים לאנשים שחיים באזורים עם שיעורי מלריה גבוהים. הם עוזרים להרחיק יתושים מהמשתמש ומגנים עליהם מפני הסיכונים של מחלות הנישאות יתושים. , כולל מלריה, קדחת דנגי ונגיף זיקה. ניתן להשתמש ברשת גם באזורים בהם הסיכון למלריה נמוך אך הסיכון למחלות אחרות הנישאות יתושים גבוה.

כילה היא רשת קלת משקל עשויה גזה עדינה או רשת המשמשת כמחסום להרחקת יתושים, חרקים נושכים אחרים. הרשת מכוסה לעתים קרובות על הראש והכתפיים כדי לספק הגנה מפני חרקים שעלולים לנשוך דרך בגדים, כגון יתושים. הרשת עטופה לרוב על הראש והכתפיים כדי לספק הגנה מפני חרקים שעלולים לנשוך דרך בגדים, כגון יתושים.

רשתות נגד יתושים הן פריט חובה בחודשי הקיץ בהם היתושים בשיאם

הם מספקים הגנה מפני עקיצות ומחלות כמו מלריה, קדחת דנגי, קדחת צהובה, וירוס זיקה, וירוס הנילוס המערבי וצ'יקונגוניה. 

הרשת עשויה מבד רשת עדין הנמתח על מסגרת עשויה עץ או מוטות מתכת. לאחר מכן הבד מוחזק חזק על ידי המוטות ונקשר בחוט בתחתית או מורכב על גבי מסילה כדי לשמור אותו במקומו. מחיר רשתות לחלונות אינו קבוע והוא משתנה על פי סוג הרכב החומר, חוזק, גודל, הרכבה על מסילה ועוד..

ממה עשויות רשתות לחלונות?

רשתות נגד יתושים עשויות בדרך כלל מניילון או פוליאסטר ובעלות גודל רשת של 0.025 אינץ' או 0.079 סנטימטרים. הם יכולים גם להיעשות עם חומרים כמו כותנה, זהורית או משי. רשתות נגד יתושים יכולות להיות עשויות מחומרים שונים כמו כותנה, פוליאסטר או ניילון. ניתן לקנות אותם מוכנים משווקים או חנויות מקומיות, אבל הם גם מיוצרים בדרך כלל בעבודת יד במדינות שבהן חומרים אלה זמינים למכירה. רשתות נגד יתושים נתלות בדרך כלל על וו בתוך האוהל ועל דלת בית המחסה או על חלון. אם הם תלויים על הדלת, יש לשמור אותם סגורים בלילה כדי להבטיח שהיתושים לא ייכנסו פנימה. רשתות נגד יתושים יכולות להיות ארוכות או רחבות. אורכה של כילה הוא בדרך כלל כ-220 ס"מ למבוגרים ו-135 ס"מ לילדים עד גיל 12. רשת רחבה היא בדרך כלל 170 סנטימטר על 110 סנטימטר, בעוד שרשת ארוכה היא 220 על 190 סנטימטר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחים זולים – זו לא מילה גסה
במידה ואת עוברים לדירה חדשה או שאתם פשוט מעוניינים לשפץ את המטבח, אתם כנראה מבצעים סקר שוק נרחב בין...
קרא עוד »
פבר 18, 2019
**תנורי בילט אין: למי זה מתאים ומתי אולי פחות?**
תנורי בילט אין הם לא רק פריט פונקציונלי במטבח, אלא גם חלק מהעיצוב והאסתטיקה. עם טכנולוגיות מתקדמות...
קרא עוד »
יונ 17, 2024
גופי תאורה תלויים מיוחדים לעיצוב הבית
ישנם סוגים רבים ושונים של גופי תאורה תלויים, ראו בלינק...
קרא עוד »
פבר 26, 2023