רעיונות מדליקים של תמונות לתינוקות

רעיונות מדליקים של תמונות לתינוקות

הקטנטנים שלנו מבלים זמן רב בחדרם וחשוב שהוא יהיה מעוצב באופן כזה שיביא לידי ביטוי גם אותם ויהווה להם סביבה נעימה, כזו שתגרום להם להנות ולהעביר את הזמן בכיף בחדרם. לפניכם מספר רעיונות מדליקים ליצירה של תמונות לחדרי תינוקות.

להביא לידי ביטוי את הילדים באמצעות הציורים שלהם

אחד הדברים החשובים בעיצוב חדר הילדים הוא להביא גם אותם לידי ביטוי בעיצוב החלל. אחת הדרכים המדליקות היא פשוט לקחת ציור שהם אוהבים  – זה יכול להיות ציור שהביאו מהגן, הקייטנה או כל ציור אחר שעשו בבית ולמסגר אותו ולתלות אותו בחדר. חשוב לוודא שזה ציור שהם אכן אוהבים. דבר זה יגרום להם להתגאות ביצירה ולהרגיש שגם לקחו חלק בעיצוב החדר.

צביעת דפי צביעה מהאינטרנט ותליה שלהם על גבי הקיר

רעיון דומה לרעיון הנ״ל, במידה והילדים קטנים מאוד ועדיין לא הגיעו לשלב של לצייר בעצמם, ניתן להדפיס להם דף צביעה מהאינטרנט – פשוט חפשו בגוגל את המונח הרצוי ולצידו דף צביעה. למשל, אלזה ואנה דפי צביעה. ואז ניתן לתת לקטנטנים לצבוע את הדפים ואותם למסגר ולתלות על גבי הקיר. האפקט גם כאן יהיה זהה והילדים ירגישו מעורבים בעיצוב וגאים בעצמם. זוהי דרך יצירתית מאוד להוספה של תמונות לתינוקות.

שילוב תמונות חיות לחדר ילדים 

רעיון נוסף הוא שילוב של תמונות לחדרי ילדים בחדרים יחד עם אביזרי עיצוב לחדרי תינוקות. ניתן לשלב תמונה אחת או סט של מספר תמונות. תמונות כאלה ניתן למצוא בחנויות בוטיק שונות ברשת. דבר שכל פעוט או פעוטה יתחברו אליו במהרה הם חיות. ניתן לשלב תמונות של חיות בחדר של הקטנטנים. חיות הם יצור מתוק וחמוד שגורם לתינוקות הרבה אמפתיה וחיבה. אגב רעיון נוסף וזול יותר הוא פשוט פיתוח תמונות של חיות, מסגורם וסידורם על גבי הקיר. 

 

לסיכום, יש מגוון רעיונות יצירתיים ליצירה או שילוב של תמונות לתינוקות בחדרי הילדים חלקם משלבים פעילות של הילדים וחלקם לא. חלקם יעלו לנו סכום סמלי בלבד (למשל רכישה של מסגרת לתמונה) וחלקם ידרשו מאיתנו להיפרד מכמה מאות ש״ח (למשל רכישה של סט של תמונות) ובכל מקרה עיצוב חדר הילדים הקטנים ושילובם בתהליך זה דבר כיפי ומבורך.

כתוב/כתבי תגובה