תמונות לבית

תמונות לבית

שלב בחירת התמונות בעיצוב הבית הוא שלב חשוב מאוד. תמונות מוסיפות לא מעט בעיצוב הכולל של הבית ולא פעם, בית ללא תמונות יהיה בית בעל עיצוב חסר. ישנם קירות בבית שיכולים להיות נקיים מתמונות, אך לא מעט מקירות הבית בעיקר בחללים המרכזיים בהחלט דורשים שילוב של תמונות. כמובן שיש לבחור את התמונות בצורה נכונה בהתאם לכל חדר בבית על פי אופיו, האווירה הרצויה בו, גודלו, סגנון העיצוב שלו ועוד. כמו כן, חשוב מאוד לרכוש רק תמונות איכותיות שיחזיקו מעמד בצורה הטובה והמרשימה ביותר לאורך זמן רב.

כיצד בוחרים תמונות לבית?

חשוב להבין כי לכל בית יש את סגנון העיצוב הייחודי לו: ישנם בתים המעוצבים בסגנון כפרי, ישנם בתים המעוצבים בסגנון מודרני, ישנם בתים בעיצוב יוקרתי ועוד ועל כן, לא כל תמונה תתאים לכל בית.

ראשית כל, יש צורך לבדוק מהו סגנון התמונות שאתם מתחברים אליו ומה הכי נכון לכם בעיצוב ביתכם. אם הבית שלכם בסגנון  אקלקטי וכולל אוספים של רהיטים ודברים שונים, יתכן מאוד כי תליית מקבצי תמונות בכל אזור בבית תשתלב בו בצורה מעניינת. אם אתם מעדיפים מראה שקט והבית שלכם בעיצוב מודרני, תמונות גדולות שיתלו במרווחים שונים וגדולים יהוו את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

 חשוב מאוד להחליט איזה קירות בבית מעוניינים להפוך לקירות שבהם יהיו תלויות תמונות ובהתאם לכך, לבחור את התמונות המתאימות לכל קיר, בהתאם לכל חלל שבו הוא מצוי.

כמות, מסגרת וצבע של תמונות

 כל חלק בביתכם יכול לקבל סגנון אחר של תמונות בהתאם להחלטה שלכם (בדקו כאן > הדפסת תמונות קיר ממוסגרות). אם אתם מעוניינים לשלב תמונות משפחה בביתכם תוכלו לייעד קיר בסלון עבור התמונות הללו או קיר במסדרון שבין החדרים. תוכלו ליצור בסלון שלכם קיר גלריה אשר מכיל מקבץ גדול של תמונות, דבר אשר ייצור בסלון ביתכם אופי, צבעוניות ועניין. כמובן שחשוב מאוד שיהיה משהו מקשר בין התמונות, יחד עם זאת, הרעיון בקיר גלריה הוא המראה הלא מתוכנן או הלא מסודר שלו ועל כן, תרשו לעצמכם להיות נועזים.

אפשר לפזר תמונות בודדות ברחבי הבית למראה נקי ומודרני. בכדי לשמור על אחידות חשוב להשתמש במסגרות תמונות באותו הצבע.

התמונות לחדרים צריכות להיבחר בהתאם לגודל החדר, עיצוב החדר, טעמם האישי של דיירי החדר, צבעי החדר ועוד.

 

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין חברת נדל"ן אזורית לכלל ארצית?
חברת נדל"ן אזורית מתמקצעת באזור מסוים שבו היא פעילה ומכירה אותו באופן מושלם. חברת נדל"ן כלל ארצית...
קרא עוד »
ספט 09, 2020
ריצוף טראצו: תובנות חיוניות עבור הבית או העסק שלך
ריצוף טראצו, חומר מרוכב המשמש לרצפות וקירות, הוא אופציה ייחודית והולכת ופופולרית בעולם עיצוב הפנים....
קרא עוד »
ינו 08, 2024
4 המלצות לכסאות בר מעוצבים – מעודכן 2023
בשנת 2023, מגמות עיצוב הפנים ממשיכות להתפתח, והביקוש לרהיטים מסוגננים ופונקציונליים מעולם לא היה גבוה...
קרא עוד »
יול 17, 2023