עושים שיפוץ כללי בבית? חשוב שתקחו שירות של יועץ אינסטלציה

שיפוץ כללי בבית נהוג לבצע בכמה מצבים שונים. למשל, כאשר קונים דירה יד שניה ורוצים להשביח אותה, או כאשר רוצים להפוך את הבית הוותיק למעוצב, יפה ומתאים לסטנדרט הנוכחי. מכל סיבה שלא תהיה, אם אתם מתכננים שיפוץ נרחב, נסביר מדוע חשוב להזמין שירות של יועץ אינסטלציה, בעל ניסיון רב. 

זיהוי מצב תשתיות בתכנון השיפוץ 

כל יועץ אינסטלציה שעימו תתייעצו יסביר כי במבנים ישנים, תמיד כדאי לזהות את מצב התשתיות שמסתתרות מאחורי הקירות, או מתחת לרצפה. עם השנים, מערכת האינסטלציה עשויות להישחק, להיסדק. לאחר שתקבלו תמונת מצב מלאה של מצב התשתיות של כל מערכות האינסטלציה הנסתרות, תוכלו לתכנן את השיפוץ בצורה נכונה יותר, מבלי לפספס אלמנטים סמויים מהעין. 

החלפת אינסטלציה תוך כדי שיפוץ – צעד מתבקש 

בזמן שיפוץ כללי, הרבה פעמים מבצעים פעולות כגון הסרת ריצוף וחיפויים, החלפת סומסום מתחת לבלטות, ריצוף מחדש, החלפת אמבטיות, כיורים ומקלחונים וכדומה. זאת אומרת שבשיפוץ נחשפות בזמן העבודות התשתיות של האינסטלציה. במצב כזה, הנגישות היא מקסימלית והרבה יותר נוח (וגם יותר זול) להחליף את האינסטלציה הישנה בחדשה. אם לא מבצעים פעולה מסוג זה, הרי שזמן לא רב לאחר השיפוץ, תקלת צנרת חמורה עלולה לחייב הריסת ריצוף לצורך תיקון וחבל. 

שיפוץ – לא רק קוסמטיקה 

שיפוץ כללי זה לא רק קוסמטיקה. יועץ אינסטלציה (כמו גם יועץ פיתוח נוףיוכל לסייע בהכנת תוכנית שיפוץ שתקנה לכם לא רק בית שנראה חדש מבחוץ אלא בית עם אינסטלציה חדשה מבפנים. לאחר מכן, יהיה לכם ראש שקט, ללא תקלות אינסטלציה, ללא נזילות או בעיות אחרות, למשך פרק זמן מקסימלי. תגורו בבית שנראה כמו חדש, בסטנדרט גבוה ואיכות חיים מיטבית. 

 

כתוב/כתבי תגובה