עורך דין מקרקעין – מי צריך?

בכל הליך של קניה או מכירה של נכס מקרקעין, בין אם מדובר בדירה, שטח מסחרי, קרקע וכד', חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין שילווה אתכם בהליך. עורך דין מקצועי ומנוסה זה יסייע לכם לעבור את ההליך בצורה החלקה ביותר וייצג את הצד שלכם מול הצד השני, מול רשויות המיסים ועוד. לעורך הדין יש תפקיד משמעותי הן ברכישת נכס והן במכירת הנכס.

רכישת דירה חדשה עם עורך דין מקרקעין

בין אם אתם רוצים לראות דירה להשקעה או דירה למגורים הרי שעורך הדין יהווה תפקיד חשוב בהליך הרכישה של הדירה שלכם. אתם לא רוצים לקנות חתול בשק ולכן יהיה עליכם לבצע מספר בדיקות על הנכס לפני הרכישה שלו. בדיקות אלו יבוצעו על ידי עורך דין ויהיו אודות בעלי הנכס, אודות היטלים ומיסים שונים העשויים לחול על הנכס ועוד. כמו כן עורך הדין יעבור אתכם על חוזה המכר של הדירה ויוודא שהכול תקין, יבצע תיקונים בהתאם לצורך ועוד.

היזהרו מעוקץ נדל"ן

ליווי של עורך דין הינו חיוני מאוד כיוון שהוא מבצע בדיקות שונות אודות בעלי הנכס והנכס עצמו. ודאי שמעתם לא פעם על מקרים של עוקץ נדל"ן. אנשים שמשווקים דירות ונכסים במחיר משתלם במיוחד, מקבלים חלק מהכסף מראש אודות הנכס ואז פשוט נעלמים. אנשים יכולים לזייף תעודות זהות, ייפויי כוח, מסמכי ירושה מזויפים ועוד. על כן חשוב מאוד לשכור עורך דין מקרקעין מנוסה שיבצע את הבדיקות הנדרשות ועם הניסיון שלו ידע להפחית את הסכנות הכרוכות בביצוע עסקה מסוג זה.

לסיכום; לא משנה אם אתם רוצים לקנות נכס, למכור נכס, זקוקים לייעוץ וליווי בנושא מיסי מקרקעין ועוד – היכנסו לאתר המלאך השומר ובחרו עורך דין המתאים ביותר לצרכים שלכם.

כתוב/כתבי תגובה