מעצבים למתבגר את החדר מחדש? מה חייבים לקחת בחשבון

מעצבים למתבגר את החדר מחדש? מה חייבים לקחת בחשבון

חדרים של מתבגרים בנויים בצורה די סטנדרטית מאזור של למידה, אזור של שינה, אזור של ביגוד ואזור של רביצה. יש חדרים שנראים מסודרים כל הזמן, ויש חדרים אחרים אשר נראה כאילו נפלה עליהם פצצה שמגיעה עם ריח נלווה שלא מוצאים את המקור אליו.

אחרי תקופה שבה החדר מעוצב כחדר ילדים מגיע הזמן שבו רוצים לשדרג את העיצוב למשהו יותר רלבנטי עבורם, וכאן זה חשוב מאוד להכיר את העולם של המתבגר VS הנושא של העיצוב כדי להגיע אל תוצאה שאיתה כולם יהיו שמחים בצורה שווה. איך בוחרים מיטה ומצעים למיטה וחצי מהחלומות, פינת לימוד, כלי מיטה ושטיח למתבגר שרוב הזמן במצב של בהייה בסלולר? זו אכן קושיה לפסח המתקרב ובא.

חייבים לבחור את העיצוב ביחד

ילדים מתבגרים הם כאלה שאולי לא מרבים לדבר בעיקר עם ההורים שלהם, אבל כאשר הם רואים כי דבר נעשה ללא ידיעתם הם מתחילים להתלונן ללא הפסקה בעניין של אי בדיקה של דעתם טרם ביצוע הפעולה. הדבר נכון בייחוד כשאר מדובר בחדר שלהם, שהוא מקום המפלט שלהם מעל הלחץ החברתי והלחץ של היותם מתבגרים, שהוא כבד נורא. לכן, ההחלטה לבצע עיצוב מחדש של החדר קרוב לוודאי תשמח אותם, בעיקר אם הפעולה מתבצעת כאשר מעצבים את החדר הזה לפי הטעם האישי של אלה והבחירה שניתנת להם בכל שלב ושלב, גם אם מדובר רק בבחירת כריות נוי או פופים מדליקים.

כדאי ליצור מגבלת תקציב

יש מתבגרים שלא ממש מבינים את הנושא הזה של כסף, וזו הזדמנות נהדרת לחנך אותם לכלכלה נבונה. לא כל דבר שאותו הם רוצים לרכוש יהיה דבר שאותו אכן ניתן לרכוש כאשר לפרויקט הזה של עיצוב החדר שלהם יש תקציב ברור נורא. הבנת התקציב יסייע להם לבחור מבין רשימה נאה של דברים את הפריטים שרלבנטיים לשימוש ולטעם האישי שלהם בתור מתבגרים, ובכך גם ללמד אותם לפעול במסגרת של תקציב כספי ברור וגם ליהנות מאופציה של בחירה שעדיין קיימת להם כשאר הם יכולים להחליט במה הם רוצים להתפנק יותר ובמה הם מעדיפים פריט פשוט יותר לרכישה.

כתוב/כתבי תגובה