מעטפת שלימה לבחירת וילונות למשרד שלכם

מעטפת שלימה לבחירת וילונות למשרד שלכם

המשרד שלכם הוא לב ליבו של העסק שלכם. משרד קטן או גדול, ללא קשר לכמות העובדים בו, למבנה שלו, לגודל שלו או לאם אתם יושבים בו רוב היום או לא, זקוק לעיצוב פנימי נוח, מרענן וכזה המשרה אווירה נעימה על העובדים במקום, בוודאי כאשר גם לקוחות מגיעים למשרד שלכם. לכן וילונות למשרד יהיו בגדר חובה ועם כל כך הרבה סוגים וסגנונות אין פלא שקשה לבחור!

סגנון הווילון בהתאם לסגנון המשרד:

ישנם הרבה סוגים של וילונות למשרד כך שאתם תצטרכו להתאים את סוג הווילון לא רע לאופי שלכם ולסגנון המועדף עליכם, אלא גם מבחינת הצבעים והסגנון הנדרשים עבור המשרד ולסגנון העיצובי במשרד. ישנם וילונות המתאימים רק לקונספט עיצובי מסוים. כמו כן הסטנדרט של וילונות פסים, תריסים ונציאנים וכו' כבר אינם בהכרח הפופולריים ביותר בכל משרד. כיום תוכלו למצוא גם וילונות עדינים יותר למשרדים המעוניינים שתיכנס תאורה טבעית מבחוץ במהלך היום, או וילונות האפלה למשל בחדרי ישיבות או במקום שבו נהוג להקרין מצגת או לערוך תדרוכים. כמו כן, במשרדי בוטיק קטנים הנותנים תחושה של בית ללקוחות (כמו קליניקות של פסיכולוגים או מטפלים שונים לדוגמה) נהוג להשתמש בווילונות הזזה או וילונות גלילה כמו בבית.

שירותי וילונות למשרד מטעם וילונות רפאל:

  • יחס אישי – החברה דוגלת בקבלת עובדים בעלי יכולת בינאישית גבוהה וסבלנות כיוון שבתחום עדין כמו וילונות יש צורך להתאים את הווילון אל הלקוח. בוודאי כאשר מדובר בווילונות למשרד שבהם הלקוח רגיש יותר ומעוניין שגם העובדים או הלקוחות שלו ירגישו בנוח. בחברת וילונות רפאל תקבלו יחס אישי וחם, ליווי וייעוץ מלא וסבלני עד התאמה סופית של הווילון הטוב ביותר למשרד שלכם.
  • התאמה מקצועית – חשוב להתאים ללקוח בדיוק את הווילון שהוא צריך בהתאם לקונספט העיצובי במשרד, לתחושות ולרגשות של העובדים ושל האורחים במקום. אם המשרד צריך לשדר רוגע ושלווה אין טעם לשים וילון צעקני או אפילו וילון עבה מדי. כמו כן אתם רוצים לוודא שהשימוש בווילון יהיה נוח ויעיל למשל במידה ותצטרכו לפתוח/לסגור אותו מדי יום.
  • שירות לקוחות – תקבלו שירות לקוחות אמין, מקצועי וזמין עבורכם במהלך היום, גם לאחר רכישת הווילון ולכל דבר שתצטרכו.

כתוב/כתבי תגובה