מקלחת או אמבטיה? למה לא שניהם?

מקלחת או אמבטיה? למה לא שניהם?

אין מה לעשות, מקלחת ואמבטיה הם גם כן ביטוי לעולם הפנימי שלנו.

כל מה שאנחנו אוהבים ובונים אותו החוצה, מציג משהו מסוים שהוא חלק מאיתנו. כן, גם חדרי מקלחת ואמבטיה. מקלחת ואמבטיה כוללות יתרונות וחסרונות בתוכן, כמו כל דבר אחר בחיים. כאשר אנחנו רוצים להכריע בין מקלחת ואמבטיה, אפשר לקחת בחשבון את היתרונות שיש ואת כל החסרונות שמגיעים גם כן.

 

יתרונות וחסרונות האמבטיה

מאפשרת למלא את האמבטיה ולשכב בתוך המים הנעימים והשמנים הריחניים לאחר יום קשה. האמבטיה תתאים יותר למי שיש ילדים – יש אפשרות לשחק בתוך המים ולהתרחץ בנוחות. פעולות נוספות יכולות להתבצע בזמן הרחיצה באמבט כמו קריאת מגזינים ושתיית משקאות.

הבעייתיות שיש באמבטיה היא שהאמבטיה פחות בטוחה. החלקות עלולות לקרות הרבה יותר מבמקלחת, אך יש פתרונות כמו מדבקות המונעות החלקה וכיסא אמבט.

 

יתרונות וחסרונות המקלחת

מקלחת מורידה בצריכת המים, והכניסה אליה יותר פשוטה עבור חלק מהאנשים שצריכים הנגשה קלה יותר. מקלחות מועילות יותר בצמצום הזמן בעזרת זירוז תהליך הרחיצה בדרך כלל. תחזוקת המקלחת מתבצעת בקלות יתרה מאשר תחזוקת אמבטיה.

החסרונות במקלחת יכולות לבוא לידי ביטוי בפחות פינוק, וחוסר אפשרות לשהות בתוך המים זמן מה.

 

שניהם נשמעים טוב! איך אכריע?

הבנה של מה היתרונות שריגשו אותך יותר, ומה החסרונות אשר נגעו לך ברגע שקראת אותם.

אבל בעיקרון, תמיד עדיף שיהיה אחד מכל סוג. 

בחדר רחצה אחד אמבטיה, ובשני מקלחון. שניהם בתוך בית אחד מאפשרים קבלה של כל הדברים הטובים ביחד עם החסרונות, עם אפשרות לבחירה מתי מתאים מקלחת ומתי מתאים אמבטיה.

ככה תייצרו לעצמכם חיים טובים עם אמבטיה מפנקת ונעימה, ומקלחת זריזה ונגישה כשצריך.

מעצבים? בונים? משפצים? מגוון מקלחונים ואמבטיות מחכים לכם באתר של באט'ליין

כתוב/כתבי תגובה