דשא סינטטי לגג – איך לשמור על הדשא בגג

דשא סינטטי הוא חלופה לחומר קירוי רגיל כמו אספלט או צפחה. דשא סינטטי עשוי מצמחים סינתטיים ובעל צריכת מים נמוכה מאוד. דשא סינטטי הוא גם עמיד מאוד וניתן להשתמש בו לאורך זמן מבלי לשחוק את הגג. דשא סינטטי הוא דשא מלאכותי שניתן להשתמש בו לגג של מבנים. זה יכול לשמש כדי להגן על הבניין מפני גשם ושלג. דשא סינטטי עשוי מחומר סינטטי מיוחד והוא נראה כמו דשא אמיתי אך אין לו שורשים או גבעולים. החומר הוא 100% סינטטי כך שהוא לא נראה כמו דשא אמיתי.

חומר חיפוי שתמיד נראה מצוין – דשא סינטטי לגג

דשא סינטטי הוא חומר חיפוי קרקע המספק משטח נעים לפעילויות בחוץ. זה גם ידידותי לסביבה, וניתן להשתמש בו ביישומים רבים ושונים. דשא סינטטי הוא סוג של חומר מלאכותי שניתן להשתמש בו להחלפת הגג. זה יכול לשמש גם כתחליף לדשא טבעי. אנחנו לא צריכים לחשוב על הדשא הסינטטי האלה כאלטרנטיבה לדשא טבעי, אלא כעל דרך נוספת להוסיף קצת יותר ירוק בבתים שלנו. דשא סינטטי הוא מעין חומר ירוק שניתן להשתמש בו על הגג. ניתן להשתמש בו למטרות שונות כגון קירור והצללה. זה סוג של טכנולוגיה שניתן להשתמש בה ליצירת גגות על מבנים. ניתן להשתמש בו בצורה של גג ירוק, או כדשא מלאכותי, שיכול לשמש למטרות גינון.

רמת עמידות יוצאת שופן

דשא סינטטי לגג הוא דרך מהירה וקלה ליצור גג מותאם אישית. הוא עשוי מסיבים סינתטיים שחזקים מספיק כדי לעמוד בגשם כבד ושלג. דשא סינטטי יכול לשמש כחלופה לדשא אמיתי, שלא יחזיק מעמד לאורך זמן. דשא סינטטי לגג הוא חומר מתחדש שניתן להשתמש בו לגג של מבנים. זה ידוע גם בשם "קירוי ירוק".

הרעיון מאחורי הדשא הסינטטי הוא להפחית את כמות צריכת האנרגיה וצריכת המים בגגות מבנים. לחומר הסינטטי טביעת רגל פחמנית נמוכה מאוד, מה שמתאים למבנים בעלי צריכת אנרגיה גבוהה. ניתן להשתמש בדשא סינטטי על גגות בהם אין עצים או צמחים, על מנת להוסיף להם צבע ירוק. דשא סינטטי יקל על אדריכלים ובנאים להחליט בין סוגים שונים של גגות וחומרים מבלי לנחש איזה סוג הם הכי אוהבים.

 

בואו לבקר באתר של דשא דשא>>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיזוק אריחים – כמה עובדות שכדאי להכיר
האריחים שצמודים ומורכבים על גבי הבטון של המבנה שלכם הם חלק מהאלמנטים שמרכיבים את המבנה השלם אשר בו...
קרא עוד »
אוג 09, 2020
ביצוע עבודות חיפוי והוספת עיצוב למבנה
אם עד לפני מספר שנים הייתם צריכים להרוס את הבניין הישן שלכם במטרה להקים חדש ו עוצב, הרי לכם שכיום ישנן...
קרא עוד »
מרץ 19, 2020
פתרונות חכמים לחדרי שינה קטנים
יש הרבה בתים אשר בהם חדר השינה הוא קטן מאוד. אז אם הבית כולו מרווח וגדול, אז אולי זה לא כל כך נורא וחדר...
קרא עוד »
נוב 04, 2021