סגרתם את הדלת…האם היא באמת סגורה?

מנעול לדלת הזזה

דלתות הזזה משמשות סרט הצלה לגנב כך שהוא יצליח בקלות רבה לפרוץ דלת הזזה ולהיכנס אל פנים הבית שלכם. חשוב לדעת כי לרוב דלתות הזזה המעודכנות בדרך פשוטה במיוחד ללא מנעולים מתקדמים אשר יבטיחו את הבית שלכם מפני פריצה. על כן גנבים רבים מחפשים דלתות הזזה על מנת להצליח לפרוץ לדירות שונות.

אתם רק חושבים שדלת ההזזה שלכם סגורה

פעמים רבות קורה שאתם חושבים שדלת הזזה אשר מוצבת בכניסה לדירה שלכם סגורה אך בפועל היא פתוחה כמעט לחלוטין. לא אחת קורה כי המנעול הבסיסי אשר הותקן עם דלת ההזזה לדירה שלכם אינו אינו ננעל בצורה טובה והרמטית כך שעל ידי משיכה קלה של דלת הזזה ניתן לפתוח את הדלת לחלוטין.

פירצה קוראת לגנב

במקרה הטוב ביותר כל שצריך על מנת לפתוח את הדלת הזו זה שלכם הוא מברג פשוט ועבודה של כמה שניות בלבד. על כן פורצים רבים משתמשים בחיסרון זה של דלתות הזזה על מנת להצליח לפרוץ לדירות בהם יש דלתות הזזה. כל שעליכם לעשות על מנת להבטיח את דלת הזזה בכניסה לדירה שלכם זה לקנות מנעול חדשני אשר יבטיח את דלת הזזה שלכם הנקרא איילוק.

מנעול איילוק בעל שלוש נקודות נעילה

בעזרת מנעול המיועד לדלת הזזה זה אתם יכולים להיות בטוחים כי דלת ההזזה שלכם תהיה בטוחה במיוחד. מנעול אילוק מאפשר נעילה הרמטית בשלוש נקודות שונות מה שכמובן מבטיח את רמת הנעילה הגבוהה ביותר.

כך תהיו בטוחים שדלת ההזזה שלכם אכן נעולה לחלוטין

על כן במידה ואתם רוצים להיות בטוחים שדלת ההזזה שלכם אכן נעולה לחלוטין ובטוחה מפני פריצות חשוב לעשות שימוש במנעול איילוק על מנת להבטיח נעילה בשלוש נקודות שונות. את המנעול החדשני ניתן להתקין בקלות רבה ללא כל צורך במתקין מיוחד. ישנם לא מעט סרטונים ברורים במיוחד של הנחיות על דרך הפעולה בתהליך התקנת מנעול אילוק לדלתות הזזה שלכם. כל שעליכם לעשות זה לרכוש מנעול אילוק ולהבטיח כי דלת הזזה שלכם אכן סגורה לחלוטין.

לעוד פרטים בקרו בכתובת https://ilock-m.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אסלות מונובלוק מעוצבות מומלצות וכל היתרונות
אסלות מונובלוק הן סוג חדשני של שירותים שהופך פופולרי יותר ויותר בבתים מודרניים. הם מתוכננים להיות גם...
קרא עוד »
יונ 04, 2023
ריסוס לבית
מזיקים כמו ג'וקים, זבובים, חולדות, עכבישים וחרקים אחרים, יכולים להוות איום אמיתי בבתים שלנו. מלבד...
קרא עוד »
יונ 23, 2020
כך תעצבו נכון את הבית החדש
עיצב הבית הוא תהליך מאוד משמעותי לשגרת החיים שלנו וכן לאיכותם. אם אנחנו נדע לעצב את הבית שלנו בצורה...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020