שדרוג המטבח בעזרת ציורים

שדרוג המטבח בציורים

כאשר אתם מעצבים מטבח, תרצו ליצור חיפוי מושלם לקיר. אולם חיפוי קיר מטבח הוא יקר. ולפעמים, לא יביא את התוצר שרצינו. במאמר, רצינו להציע דרך אחרת לחיפוי קירות המטבח. חיפוי המטבח באמצעות ציורי קיר. במאמר נסביר את היתרונות של דרך זו, ונביא מספר טיפים.

ציור מעל השיש – ישתקף בשיש לבן:

יש לכם שיש לבן במטבח? תוכלו לשים ציור על השיש. הציור, ישתקף על השיש הלבן. כך, מצד אחד תקבלו שיש לבן, ומצד שני תקבלו שיש עם מעט צבע. אם אתם שמים ציור צבעוני על שיש לבן, כדאי ציור ללא הרבה גוונים, ששולט בו בעיקר גוון אחד, או שניים. חשוב שהגוון השולט- יתאים גם לשאר הגוונים במטבח.

ציורי שחור לבן במטבח מודרני:

איזה ציורים תשימו כדי לשדרג מטבח מודרני? במטבח המודרני, מתאים לשים ציורים בשחור לבן. איזה ציורים? תלוי בסגנון האישי שלכם. אפשר ציורי טבע בשחור לבן, אפשר סגנון אבסטרקט. עולם הדפוס הדיגיטלי, מאפשר לכם לבחור ציור, ולבקש להמיר אותו בדפוס לגווני שחור לבן.

ציור במטבח – יכול להיות תחליף לווטרינה:

האם חייבים להשקיע ברכישת ארון זכוכית במטבח, ולשים בו כלי זכוכית מרהיבים. התשובה היא שלא תמיד. אם אין לכם תקציב, או אם אין לכם חשק לבנות ארונות גבוהים, ולהתחיל לחפש כלי זכוכית לרכישה, תוכלו לשים בחלק העליון בקיר המטבח ציור שלארון עם כלי זכוכית. תוכלו להזמין ציור מותאם אישית, בו צבעי הארון, תואמים בדיוק לצבעי ארון המטבח שלכם.

אפשר לשלב ציורים קטנים:

אתם לא חייבים לחפות את כל קיר המטבח. תוכלו להזמין באופן אישי ציור מאת הציירת אפרת אילן, כמה ציורים קטנים של מזון ומשקה למשל. ציורים אלו, יכניסו את הנכנסים לאווירה של מטבח.

הזמנה אישית של ציורים לחיפוי קירות המטבח:

לא תמיד אתם חייבים להסתפק בציור קיים על מנת לחפות את קירות המטבח. אם לא מצאתם ציור כלבבכם, או שהייתם רוצים ציור מיוחד לקירות המטבח, תוכלו להזמין מהצייר ציור מותאם אישית. בדרך כלל, יגיע הצייר אל ביתכם. הצייר יראה את החלל, יראה את השטח, יראה אתכם, ייראה את האווירה, וביחד אתכם יתכנן ציור לקירות המטבח. כך, תקבלו חיפוי קיר למטבח מותאם אישית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תמונות קנבס – נהדר לעיצוב הבית
רוצים להוסיף קצת עניין לבית שלכם מבחינה עיצובית ולהפוך אותו ליותר מעניין? הוספה של תמונות קנבס זה...
קרא עוד »
דצמ 27, 2021
ניווט בממד השלישי: מה עליך לפענח בהדפסת תלת מימד מתקדמת
הדפסת תלת מימד השילה מזמן את עורה כטכנולוגיית נישה, ופרחה למהפכה שהשפיעה כמעט על כל תעשייה שאפשר...
קרא עוד »
אוק 09, 2023
רשתות נגד יתושים
רשתות נגד יתושים מהוות הצלת חיים לאנשים שחיים באזורים עם שיעורי מלריה גבוהים. הם עוזרים להרחיק...
קרא עוד »
אוק 25, 2022