באיזה מטבע דיגיטלי הכי טוב להשקיע?

שוק הקריפטו עמוס במטבעות מסוגים שונים המופעלים על ידי טכנולוגיות שונות. כאשר אנחנו רוצים להשקיע בעתיד הכלכלי – המטבעות הדיגיטליים, אנו לא יודעים באיזה מטבע הכי משתלם וכדאי לנו להשקיע.

בשורות הבאות נציג בפניכם את כדאיות ההשקעה במטבעות דיגיטליים על פי שווים ואחוזי העלייה והירידה בשער.

ביטקוין

העולם כולו נכנס למהפכה הכלכלית הדיגיטלית בזכות הביטקוין. המטבע שנוצר בשנת 2009 ביפן וכבש את העולם הפיננסי כולו. לכאורה, לולא אחוזי העלייה המטורפים של שווי הביטקוין, אף אחד מאיתנו לא היה שומע על הביטקוין. קראו בהרחבה על כריית ביטקוין באתר ביטס אוף גולד!

אם נרצה להסביר בשפה הכי פשוטה מה זה ביטקוין, נאמר שטכנולוגיה זו מאפשרת העברת כספים, מסחר וכדומה ללא גורם שלישי, כמו מדינות או בנקים וכדומה. מדבר בנכס דיגיטלי ששוויו עצום והוא הולך ועולה עם הביקוש.

רוב החברות הגדולות והעשירות בעולם כמו טסלה וכדומה השקיעו הון במטבע זה והוא אכן הוכח כיעיל ומשתלם. גם אם נסתכל על האזרח הפשוט, אנשים רבים שהשקיעו בביטקוין בשנותיו הראשונות, גילו לאחר שנים שהונם הכופל והושלש פי עשרות ואפילו יותר.

את'ריום

מטבע אתריום הוא המטבע השני בשוויו ברשימת המטבעות הדיגיטליים. שוויו כיום (תחילת 2022) הוא כ – 2,567 דולר. על מטבע זה ניתן לבנות מערכות כמו בורסה מבוזרת, אפליקציות ומשחקים מבוזרים ועוד.

בכדי שתוכלו לשלם את העמלות על החזקת רשת את'ריום תצטרכו גם להחזיק מטבעות ETH, מה שאומר שכאשר השימוש ברשת האת'ריום יעלה, יעלו גם שווים של המטבעות שברשותכם.

המטבעות הדיגיטליים שנמצאים במקומות הבאים ברשימת השווי של המטבעות הווירטואליים הם מטבע בינאנס, מטבע סולנה, מטבע קרדנו ומטבע הקס. כאשר תרצו להשקיע באחד מכל המטבעות אין ספק שההשקעה תהיה על פי השווי.

> כתבה מעניינת על חברת ביטס אוף גולד בקישור – https://www.hashikma-rishon.co.il/sports/15217!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיפוץ מטבחים – עשו זאת בעצמכם
פעמים רבות אפשר לראות סדרות בטלוויזיה שבהם הכוכב משפץ לבד את הבית או את הבית ואז אנחנו שואלים את...
קרא עוד »
דצמ 19, 2018
פרגולה עץ למרפסת
כל בית צריך מרפסת – זהו שם של ספר ידוע, אבל כנראה שהשם הזה לא מנותק מהמציאות והרבה אנשים שמחפשים דירה...
קרא עוד »
אוק 22, 2022
עצות פנימיות: אביזרי אמבטיה מיוחדים
כמומחה בתחום עיצוב ואביזרים לאמבטיה, אני כאן כדי לספק לכם תובנות חשובות לגבי אביזרי אמבטיה מיוחדים....
קרא עוד »
מרץ 07, 2024