מה ההבדל בין חברת נדל"ן אזורית לכלל ארצית?

מה ההבדל בין חברת נדל"ן אזורית לכלל ארצית?

חברת נדל"ן אזורית מתמקצעת באזור מסוים שבו היא פעילה ומכירה אותו באופן מושלם. חברת נדל"ן כלל ארצית מבצעת פעילות זהה לאורכה ולרוחבה של ישראל ונציגיה אינם מכירים באופן מעמיק כל אחד מהאזורים הללו. 

סביבת המגורים הספציפית היא הבסיס לקבלת ההחלטה היכן לגור ולכן כל מי שעוסק בכך חייב לדעת הרבה מאד פרטים בצורה רוחבית. 

ביצוע עסקאות נדל"ן ארציות

דרכי הפעולה של חברות התיווך הארציות מתבצעות באופן דומה בכל יישוב, בדרך זו נציגי התיווך אינם מכירים באופן מעמיק את הייחוד והצביון של כל שכונה, מהם ההבדלים בין שכונה מסוימת לשכונה אחרת, ראו לדוגמה תיווך יוקרה

לא תמיד הם יכולים להמליץ ללקוח שמתלבט לגבי עיר המגורים או סביבת המגורים, איפה ממוקמים בתי ספר או גני ילדים איכותיים. 

ביצוע עסקאות נדל"ן אזוריות

סוכנות נדל"ן שהיא אזורית תוכל להעניק לכל לקוח סקירה מקיפה על מה שקורה בכל יישוב ובכל סביבת מגורים בתוך היישוב. ההבדלים בין חלקי היישוב צפים מעל פני המים באופן ברור וחד במהלך השיחה ודבר זה מסייע מאד ללקוח הפוטנציאלי כדי לקבל החלטה.

אם הוא מתלבט לדוגמה בין יישוב יוקרתי על יתרונותיו מול יישוב כפרי שנמצא בסמוך, הוא מקבל מידע מציאותי ועדכני על כל אחד מהרבדים החשובים לחיי היום יום כמו מיקומם של המרכזים המסחריים הקרובים ביותר, מיקומו של בית הספר האזורי, אפשרויות התעסוקה ועוד. בדרך זו הוא יכול לשקול כל החלטה בהתאם לכל הנתונים ולהתאמה המיטבית של כל אחד מהם לאופי שלו ושל המשפחה הגרעינית שלו. 

סוכנות אזורית נמצאת בקשר ישיר והדוק עם הרשות המוניציפלית וגורמי מפתח ביישוב וכך היא יכולה ליידע את הלקוחות על תוכניות עתידיות.

> קראו עוד על מגרשים למכירה בקיסריה!

 

כתוב/כתבי תגובה