איך מחליטים על עיצוב פנים?

איך מחליטים על עיצוב פנים?

כל מה שקשור לעיצוב פנים, אם בבית הפרטי שלכם או במקום העבודה, חשוב שיעשה בקפידה ובתשומת לב רבה. עיצוב לבית הוא שונה בתכלית מהעיצוב אותו תרצו למשרד שלכם. לכן, חפשו את המעצב המתאים ביותר וצרו את העיצוב האהוב עליהם יחד איתו.

איך מחליטים על עיצוב פנים? 

לכל חלל יש את היתרונות והחסרונות שלו ולא תמיד נוכל להכיל את העיצוב הרצוי שלנו על חלל מסוים. מקום העבודה דורש עיצוב מאוד קונקרטי ומיוחד למשימות שנעשות בו, גם כל עיצוב שנרצה לעשות בבית או באחד מהחדרים שלנו, יהיה שונה מכל מקום אחר.

כדי להחליט בדיוק על עיצוב הפנים הרצוי שלנו, נצטרך לבדוק יחד עם מעצב פנים על מה שאנחנו רוצים לבית שלנו. כמובן שיש להתייעץ עם מספר גורמים גם על נושא הכספי, אישורים אם צריך, תכנות אדריכלי ועוד.

למה לעבוד עם מעצב פנים? 

מעצב פנים או מעצבת יכולים לעזור לכם לעצב מחדש כל חלל הבית שלכם, לסייע בשיפוצים או לשתף פעולה עם הקבלן והאדריכל שלכם, כדי ליצור בית בהתאמה אישית שמתאים לאורח החיים שלכם ולאסתטיקה העיצובית שלכם. מעצות מומחים ועד ליישום, מעצבת פנים כמו יפעת מעצבת פנים מספקת מגוון שירותים שיוכלו לעזור לכם..

אתם יכולים למצוא מעצב פנים כדי להשיג כל סגנון ולעמוד בכל תקציב; רובם מסוגלים לעבוד עם מגוון רחב של מגמות וסגנונות עיצוב. בפוסט זה אנו מציעים כמה שיטות למציאת העיצוב והמעצב המתאימים לכם.

ההבדל בין מעצבי פנים לאדריכלים 

ההבדל בין מעצב פנים לאדריכל, קשור בבסיסו להיקף העבודה וההתמחות.  מעצבי פנים מספקים סיוע אסתטי לחללים שכבר נבנו. אם אין לכם עבודה מבנית, מעצב יכול לעזור לכם להחליט על סגנון, לבצע בחירות כמו טפט, צבע וריהוט, לבחור גופי תאורה ואביזרים, או לבחור טיפולי חלונות.

אדריכלים לעומת זאת, יכולים לספק סיוע בעיצוב ומומחיות בעיצוב מבני. בנוסף ליכולות המפורטות לעיל, אדריכלים מתמחים גם במתן הדרכה עיצובית בשלב התכנון האדריכלי של ביתכם, במהלך הבנייה ומחוצה לה. לעתים קרובות הם בקיאים בעבודה ישירה מול הבנאי שלכם כדי לבצע בחירות עיצוביות שמבטיחות שהאסתטיקה הרצויה שלכם תועבר ברחבי הבית.

יתרונות מעצבי פנים 

מעצבי פנים מיישמים פתרונות יצירתיים וטכניים ליצירת חללים פונקציונליים ומיישמים שיטות המתאימים לסגנון שלכם ומועילים לאיכות החיים שלכם. בעת פיתוח תוכנית עיצוב, מעצבי פנים כוללים גם ציות לקודים המקומיים ולדרישות הרגולציה, תוך שילוב של קיימות סביבתית. העיצוב שלהם מתואם עם האבן ממנה בנוי הבית שלכם או עם המעטפת הקיימת של הבית.

> בדקו כאן מהו מחיר של עיצוב פנים

האם מעצבי פנים צריכים תואר? 

מעצבי פנים אינם נדרשים לקבל תואר, הסמכה או הכשרה פורמלית, בעיקר משום שאין להם תפקיד בתכנון מבני. הם מתמקדים אך ורק במראה של החלל ובנראות של עיצוב הבית שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות פנימיות: חשיפת סודות האדריכלות ועיצוב הפנים
ברוכים הבאים למסע בלעדי אל עולם האדריכלות ועיצוב הפנים, בו אספק לכם תובנות שאין שני לה על התחום הכובש...
קרא עוד »
מרץ 16, 2024
דלתות כניסה מעוצבות
המבנה שבו אתם גרים או עובדים, חייב להיות מושלם - גם מבינת הנראות והפרקטיקה שלו וגם מבחינת ההרמטיות שבה...
קרא עוד »
פבר 24, 2020
מי אלה המתנגדים לתמ"א 38
תמ"א 38-תכנית המתאר הארצית מס' 38 המוכרת לכולנו בקיצור הנפוץ מדינת ישראל נקטה בצעדים גדולים כחלק...
קרא עוד »
אפר 16, 2019