בדיקה ושיפור לחצי מים בעיקר במקרים שיש בעיה כרונית של לחצי מים בבניין

הגברת-לחץ-מים

לשטוף את היום במקלחת אחרי יום עבודה מפרך

כמה מבאס לחזור אחרי יום מתיש ולשווע למקלחת כשהמים ממאנים להגיע ואתם לא יכולים לשטוף את היום המעייף מגופכם. כל אחד מכיר את הסיטואציה שהמים במקלחת לא זורמים ולא נועצים את זרמם אל תוך גופכם. מה עושים כשעוצמת המים חלשה או כשאין זרימה טובה של מים בברזים השונים בבית? הכל מתחיל ונגמר בשיפור והגברת לחצי מים ובבדיקתם במקביל לבדיקת לחצי המים בבניין כולו.

 

צעד ראשון – בדיקה ראשונית של הברזים והשיבר הראשי

פתחו את כל הברזים בבית ובדקו אם גם מהם לא מגיע זרם מים מובהק. יכול בכלל להיות שמדובר בשיבר שחלק ממנו סגור, מה שמסביר את זרם המים הדל. בדקו את השיבר לאט לאט. ייתכן שהפילטר בברז נסתם וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להחליף את הפילטר, לסגור את הברז ולהוציא את הלכלוך שקיים וגרם לסתימה.

 

צער שני – בדיקת הלחץ במים החמים ובמים הקרים

בדקו אם בעיית הלחץ קיימת גם במים החמים וגם במים הקרים. אם מדובר בחוסר לחץ רק במים החמים, אין מה לעשות ותצטרכו לקרוא לבעל מקצוע שיפתור עבורכם את הבעיה. ייתכן שיש סתימה ורק שטיפה מקצועית בלחץ רב תשחרר אותה. במקרים שבהם הסתימה לא משתחררת תצטרכו להחליף את הצנרת או למצוא דרך יצירתית אחרת, ששמורה לבעלי המקצוע המומחים בתחומם.

 

צעד שלישי ורביעי – גוון המים ומקור הבעיה

אם אתם מבחינים בגוון מים של חלודה, אל תיבהלו, אך ייתכן שהבעיה טמונה באבנית שהצטברה בקולטי המים, ולשם כך תזדקקו לאיש מקצוע שיעשה שטיפה לדוד וישחרר את לחץ המים בקלות. בעל מקצוע יודע לאתר את מקור בעיית הלחץ של המים. לפעמים נדרש רק ניקיון פילטר ואת זה תוכלו לבצע בעצמכם, אלא אם אתם לא יודעים מי מימינכם ומי משמאלכם, אבל לעיתים קרובות נדרש בעל מקצוע שיבדוק בדיקה מעמיקה את לחצי המים בבית ובמבנה הבניין ויחליט כיצד נכון לפתור את הבעיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעצב פנים
מעצבי פנים הם אלה שהופכים חללים, למקומות שגורמים לאנשים להרגיש טוב. הם מומחים בהענקת חיים לחלל עם...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
מזרני פוטון קפיטונז מעוצבים – איך רוכשים ולאן זה יכול להתאים
כשאנחנו מחליטים לעצב גינה, חצר או כל מקום אחר, בין אם מדובר בשטח פרטי או עסקי, הרי עומדים לרשותנו פריטי...
קרא עוד »
אוג 01, 2020
קולנוע ביתי מהחלומות: שיקולים מרכזיים
היציאה למסע ליצירת קולנוע ביתי משלך הוא מיזם מרגש. זהו פרויקט המשלב את הריגוש שבטכנולוגיה עם הנוחות...
קרא עוד »
דצמ 20, 2023