עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

תוכניות הבישול בטלוויזיה העניקו למשפחות ובתים רבים בארץ את המוטיבציה לבשל מאכלים ביתיים וטעימים במטבח הביתי, ובכך לזנוח את שגרת האוכל המוכן ולעלות את המודעות לאוכל בריא ומזין יותר לכל המשפחה. הבישול הביתי אינו מעניק רק אוכל ביתי שהוא אוכל בריא יותר, אלא גם נותן חוויה אחרת ומיוחדת לכל דיירי הבית. כדי שחוויה הזו תהיה כמה שיותר מהנה, חשוב שהמטבח יהיה כמה שיותר פרקטי ומזמין לצורך חווית בישול מספקת ונעימה.

מכיוון שעיצוב מטבחים הוא עניין אינדיבידואלי עבור כל אחד, כיום היצע הסגנונות והעיצובים בתחום המטבחים הינו מגוון ועשיר במיוחד. בין הסגנונות הנפוצים ביותר ישנם מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים וגם מטבחים קלאסיים בסגנון של פעם.

עיצוב מטבחים על פי סגנונות שונים

  • מטבח כפרי – מטבח כפרי מאופיין במראה של עץ בכל החלל כמו ארונות המטבח, משטחי העבודה, מדפים, אי מרכזי, נישות ייעודיות להצבת מקרר או מוצרי חשמל שונים ועוד אלמנטים מעוצבים נוספים. בתים שבוחרים במטבח כפרי מעוצב לביתם, מעוניינים בקבלת מראה חמים ומזמין שמתכתב באופן מושלם עם כל חללי הבית.
  • מטבח מודרני – מטבח נוסף ופופולרי בבתים רבים הינו המטבח המודרני. מדובר על מטבח בעיצוב נקי ועדין, בשילוב של חומרי גלם מודרניים איכותיים כמו שיש, זכוכית, ברזל ועוד. מי שמעוניין במטבח בעל מראה נקי ומינימליסטי, יעדיף לבחור במטבח בסגנון זה.
  • מטבח קלאסי – מטבח קלאסי הינו מטבח המשלב בין חדש לישן, ובין שילוב של עץ עם חומרי גלם אחרים ואיכותיים כמו מתכת, זכוכית ועוד. המטבח הקלאסי יהיה הבחירה המועדפת על בתים המעדיפים מטבח במראה ביתי ונעים, אך גם מעוצב וייחודי.

עיצוב מטבח בהתאמה אישית ובאיכות ללא פשרות

כאמור, עיצוב מטבח הינו אינדיבידואלי לכל אחד ובהתאם לבחירה וההעדפה האישית ועל פי התאמה לסוג וגודל החלל. מטבח איכותי הינו מטבח בעל פונקציונליות המתאימה לדיירי הבית, יחד עם עיצוב ביתי ונעים. סמגל מטבחים מתמחה בעיצוב מטבחים על פי התאמה אישית, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד לקבלת מטבח יוקרתי ומרהיב, בעל כושר עמידות למשך שנים רבות.

כתוב/כתבי תגובה