הדברת עכברים – 3 נקודות חשובות

הדברת עכברים – 3 נקודות חשובות

כשאנחנו מזמינים חברה להדברת עכברים, אנחנו צריכים לזכור דבר מאוד חשוב, המטרה של המדביר היא לא רק לגרום לכך שהעכבר אשר נמצא במקום יודבר, אלא גם למנוע מצב שעכברים אחרים יבואו אחריו. 

במילים אחרות, הדברת עכברים איננה עוסקת רק במה שקורה עכשיו אלא יש לה תפקיד מניעתי, וזאת בשביל לאפשר לנו לישון בשקט ובידיעה, שאין סיכוי שעכברים אחרים יגיעו אל המקום, חומר ההדברה אמור לעבוד במשך תקופה מסוימת, במהלכה, כל עכבר שיתקרב לאזור, יודבר. 

לכן, אנחנו צריכים לקחת בחשבון מספר נקודות שהן מהותיות בתהליך ההדברה באופן כללי, ובפרט כשמדובר על הדברת עכברים. לפני שנציג את הנקודות, יש לזכור, תהליך הדברת עכברים הוא שונה מתהליך הדברה רגיל, מאחר ומדובר בחיה הרבה יותר חכמה, חיה מהירה, ולא תמיד אנחנו יכולים למצוא אותה באופן גלוי. כלומר, במקרים רבים ההדברה תתבצע במקומות נסתרים שם היא מתחבאת או לשם היא חוזרת, אחרי שהיא עושה סיבוב במטבח או בחדרים אחרים במבנה. קראו על התהליך באתר אבי הדברות.

מה אנחנו צריכים לדעת על הדברת עכברים

ראשית, חשוב שהתהליך יתבצע במספר נקודות ולא בנקודה ספציפית. ברגע שאנחנו יכולים להדביר במספר נקודות, אז אנחנו מכסים שטח נרחב יותר ומונעים מהעכבר להסתובב בחופשיות. אנחנו גם מונעים אפשרות שעכברים אחרים יגיעו אל אזורים שונים. אנחנו מכסים שטחים הרבה יותר גדולים בחומר הדברה. 

שנית, חומר ההדברה הוא רעיל לבני אדם ובמקרים רבים גם לחיות מחמד. לכן חשוב להתרחק משם ולהרחיק כלבים וחתולים, לפחות למשך מספר שעות. 

שלישית, אנחנו לבצע את התהליך מספר פעמים ורצוי לעשות אותו בלי קשר לשאלה, אם יש עכבר במקום או לא. כך נמנע מהם להופיע בפתאומיות במבנה. 

 

כתוב/כתבי תגובה