איך פתח תקווה הפכה להיות בירת התעשייה הייטק ומשרדים

איך פתח תקווה הפכה להיות בירת התעשייה הייטק ומשרדים

לא צריך להיות כלכליסט או הייטקיסט גדול, כדי להבין שאחד מהערים הגדולות במדינה – פתח תקווה, הפכה כבר מזמן לעיר עם כמות משרדי ההיי טק הגדולה במדינה. לאם המושבות נוף חדש, והוא שייך לגמרי להיי טק.

 

איך פתח תקווה הפכה להיות בירת התעשייה הייטק ומשרדים

בערים רבות בארץ יש משרדי היי טק המפוזרים בהם בכמויות בלתי נגמרות אך יש אחת שעולה על כולן – פתח תקווה נחשבת כבר כמה שנים לאחת מהערים היותר פופולאריות בעולם המחשוב ומשרדי ההיי טק השוכנים בה.

אם חשבתם לשכור משרד כזה או אחר באחת הערים המרכזיות בארץ ישראל, היום, יש לכם את כל הסיבות לבחור דווקא באם המושבות.

 

היי טק במרכז

חברות רבות עושות צעדיהם בקצב מסחרר אל עבר מרכז הארץ לצורך הקמת חברות סטרטאפ ופעילויות שונות נוספות בתחום בהיי טק. יש יתרון עצום בלבחור דווקא באזור המרכז כמקום שבו העסק שלכם יוקם.

לפני שאתם בוחרים אזור בו יוקם מנגנון העסק והמשרדים שלכם, חישבו על אזור המרכז, שם תוכלו להנות משלל יתרונות ונוחות לצורך הקמת עסק מתפקד ויעיל.

 

כמה עולה להשכיר משרד באזור פתח תקווה?

כמו כל תשובה לשאלה זו, הכל תלוי בגודל ובשירות אותו תרצו עבור החברה שלכם. ישנם מחירים רבים הנוגעים לסוגים שונים של משרדים במרכז אך אפשר לומר באון וודאי, שמחירי המשרדים המושכרים בעיר זו, נוחים הרבה יותר מאשר חלקים אחרים בארץ.

לפני שאתם סוגרים על מקום ממנו תופעל החברה שלכם, עשו סקרי שוק לבדיקות שונות כשהמרכזיות בהן יהיו בעיקר נושא המחיר ונוחות ההגעה למקום העבודה, דבר שיקל על יעילות העובדים בחברה.

 

מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ומידע נוסף: https://www.goldy-rechasim.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה